כדורגל ישראליליגת העל

אזולאי, טוקולומטי ונהואל: תמונת מצב של הרכש במכבי חיפה

מלבד ההתקרבות עם ורוצלאב לגבי צירופו של הקיצוני, הירוקים עובדים על השוק הישראלי לנוכח ההיצע הדל. מכבי נתניה רוצה שחקנים וכסף תמורת הקשר ומכבי פ''ת שוקלת לכרוך במעבר את עסקת מאור לוי

מכבי חיפה תפגוש מחר (שישי) את מכבי פתח תקווה למשחק הכנה ראשון לעונת 2024/25, כאשר ביום שני תשחק הקבוצה של ברק בכר עם הנבחרת האולימפית ויממה לאחר מכן תצא למחנה האימונים בג'ירונה שבספרד, כאשר בינתיים הקבוצה ממשיכה באימונים בסגל חסר.

איתן אזולאי מול מכבי חיפה (אסף הופמן)

במקביל, עוסקים במועדון ברכש. נציגים ממכבי חיפה ייפגשו עם ראשי מכבי נתניה כדי לנסות לקדם עסקה במסגרתה יעבור איתן אזולאי לשורות סגנית האלופה, אך חשוב לציין כי לא מדובר בעסקה פשוטה. בנתניה רוצים את מאור לוי, סוף פודגוראנו וכסף נוסף תמורת הקשר, כאשר גם מכבי פתח תקווה מציבה דרישות גבוהות לגבי עידן טוקלומטי, כולל ניסיון לקשור לנושא את העברת מאור לוי – יחד עם עוד שחקנים וכסף.

מאור לוי בפעולה (מוטי קדוש)

בתוך כך, במכבי חיפה קיימת אופטימיות זהירה שעסקת מתיאס נהואל תצא לפועל והקיצוני הארגנטינאי-ספרדי בן ה-27 יהיה בסופו של דבר בקבוצה של ברק בכר. בחיפה עדיין מצויים במשא ומתן מול הפולנים וכן מול השחקן, כאשר בניגוד למה שהיה לפני מספר שבועות, הפעם שלונסק ורוצלאב כן העבירה מסרים שהיא רוצה לקדם עסקה. הדרישות של הפולנים עדיןן עומדות כרגע על יותר מ-2 מיליון יורו, אך יורדות עם הזמן.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW