כדורגל ישראליליגת העל

אושר רשמית: שיטת המשחקים בעונת 2024/25 לא תשתנה

דירקטוריון המנהלת אישר את לוח המשחקים לעונה הבאה בליגת העל, הפלייאוף לא יקוצר בניגוד לרצון של חלק מהקבוצות. העונה תחל ב-15.7 במשחק אלוף האלופים. מאניה ג'ינס תמשיך כנותנת החסות לעוד שנתיים

דירקטוריון מנהלת הליגות אישר היום (שני) את לוח המשחקים לעונת 24/25 בליגות המקצועניות, כאשר שיטת המשחקים תישאר ללא שינוי. עונת המשחקים תחל ב-15/07/24 במשחק אלוף האלופים, כאשר גביע הטוטו יחל ב-27/07/24, בעוד ליגת העל והליגה הלאומית יצאו לדרך ב-24/08/24. כזכור, חלק מהקבוצות הליגה ניסו להעביר הצעה לשינוי שיטת המשחקים בפלייאוף מ-6 קבוצות בעליון ו-8 בתחתון ל-8 בעליון ו-6 בתחתון כדי להפחית עומסים מהקבוצות באירופה, אך לבסוף ההצעה כאמור לא התקבלה.

היו"ר ארז כלפון (דוברות מנהלת הליגות)

בנושא אחר, דירקטוריון מנהלת הליגות אישר היום את הסכם החסות עם חברת ההלבשה ל- 2 עונות נוספות ואופציה לעונה שלישית על סך שני מיליון ש"ח לעונה. חברת ההלבשה מאניה ג'ינס תמשיך כמלבישה הרשמית של ליגת העל ותקבל בתמורה לחסות חשיפה בתכני דיגיטל, סרטונים בשידור המשחקים, בשלטי הלדים ועל גבי הווסטים של השחקנים המחליפים.

יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון: "אני רוצה להודות לחברת מאניה ג'ינס שממשיכה להביע אמון בכדורגל הישראלי. אני בטוח ששיתוף הפעולה המסחרי והעסקי ימשיך להועיל לשני הצדדים וימשוך חברות עסקיות נוספות לכדורגל הישראלי".

מישל רוגוף, אורן יפרח ורונית חיימוביץ, בעלי קבוצת מאניה גרופ: "אנו גאים להמשיך את שיתוף הפעולה עם מנהלת הליגות, ולהמשיך להיות נותני החסות של הליגה. כחברת אופנה מובילה ופורצת דרך, החיבור של מאניה ג'ינס עם הליגה מהווה את המשך האסטרטגיה שלנו לחבור למותגים מובילים. זהו חיבור טבעי בין מאניה גרופ, מקבוצות האופנה הגדולות בישראל והכדורגל הישראלי הנמצא גם הוא בתנופת צמיחה אדירה ולכן שיתוף הפעולה הוא סינרגיה טבעית לשני הגופים. קבוצת מאניה גרופ תמשיך להקצות משאבים לקידום פיתוח הספורט הישראלי ולחיבור לקהילה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button