כדורגל ישראליליגת העל

אושר סופית: המשחק בין סכנין לבית"ר יתקיים ללא קהל חוץ

מנהלת הליגות וההתאחדות לכדורגל הודיעו שבשל ''חשש מניסיונות צפויים מצד גורמים בשני הקהלים לנצל את האירוע הספורטיבי בכדי לעורר פרובוקציות'', הוחלט שאוהדי בית''ר ירושלים לא יוכלו להגיע לדוחא

עכשיו זה רשמי: אוהדי בית"ר ירושלים לא יוכלו להגיע בשבת בערב למשחק החוץ נגד בני סכנין באצטדיון דוחא. נציין כי גם במשחק החוץ הבא אוהדי בית"ר לא יוכלו להגיע לאצטדיון טוטו טרנר – בגלל עונש של בית הדין.

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

בהודעה המשותפת של המנהלת וההתאחדות, נכתב הערב (ראשון): "בימים האחרונים הועבר לידי ההתאחדות לכדורגל בישראל ומנהלת הליגות מידע מודיעיני ביחס למשחק הצפוי להיערך בין מועדון הכדורגל בני סכנין למועדון הכדורגל בית"ר ירושלים שיערך ב- 17.2.2024 באצטדיון דוחא בסכנין. מידע זה נוגע לניסיונות צפויים מצד גורמים בקהלי שתי הקבוצות לנצל את האירוע הספורטיבי בכדי לעורר פרובוקציות אשר תחרוגנה מגבולות האירוע הספורטיבי".

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

עוד נכתב: "לאור זאת, קיום המשחק עם קהל חוץ יחייב הקצאה של מאות שוטרים, לשעות ארוכות, תוך פגיעה במשימות אחרות וייחודיות של משטרת ישראל במסגרת מערכת חרבות ברזל. בנסיבות ייחודיות אלו, לאחר שנערכה התייעצות עם שתי הקבוצות, החליטו יו"ר ההתאחדות ויו"ר המנהלת לקיים את המשחק בנוכחות הקהל הביתי בלבד. בכדי לשמור על עקרון ההדדיות והספורטיביות, הוחלט כי הקהל הביתי בלבד ינכח בכל אחד מהמשחקים שיערכו בין שתי הקבוצות עד סוף עונת המשחקים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW