כדורגל ישראליליגה לאומית

אושרה עסקת טיעון עם אום אל פאחם: הפחתת נקודה על תנאי

בעקבות אירועי משחק הגביע נגד מכבי חיפה, הקבוצה מהלאומית הגיעה להסדר טיעון עם קנס של 25,000 ש''ח והטלת עונש של הפחתת נקודה על תנאי במקרה נוסף של התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות

הפועל אום אל פאחם מהליגה הלאומית ותובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד גלעד ברגמן, הגיעו להסדר טיעון עוד לפני הדיון בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות שהיה אמור להתקיים היום (רביעי) בעניינה של הקבוצה, בעקבות אירועי המשחק נגד מכבי חיפה בשמינית גמר גביע המדינה.

הקבוצה מהלאומית הודתה באשמה של התפרעות אוהדים, התפרצות לשדה משחק והתנהגות בלתי הולמת של אוהדיה, כאשר כזכור במהלך המשחק קהל הקבוצה הדליק אבוקות וירה זיקוקים שאף הושלכו לדשא, מה שהוביל לעצירת המשחק שלוש פעמים. בנוסף, אוהדים של הקבוצה נכנסו לכר הדשא לאחר שריקת הסיום במטרה להצטלם עם שחקני האלופה.

אום אל פאחם טענה שהזיקוקים שנורו לתחומי המגרש נורו מחוץ לתחומי האצטדיון ולא ניתן ליחס אותם לאוהדיה, כאשר בנוגע לכניסת האוהדים, במועדון שרק שבעה ילדים נכנסו למגרש. לבסוף, אום אל פאחם נקנסה ב-25 אלף ש"ח ונענשה בהפחתת נקודת ליגה על תנאי – עד לתאריך 31.12.2024 – בכל הרשעה נוספת של התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button