כדורגל ישראליליגת העל

אורן חסון עזב את תפקידו בהנהלת התאחדות לכדורגל

יו''ר ההתאחדות לשעבר הודיע על סיום תפקידו כחבר הנהלה בשל מה שהגדיר כ''מסע הכפשות נלוז ושקרי'': ''עשו הכל כדי להפריע לעבודתי''. יו''ר ההתאחדות זוארץ: ''מבקש להודות לו על עשייתו הרבה לאורך השנים''

רשמית: אורן חסון עוזב את ההתאחדות לכדורגל. היו"ר לשעבר שמשמש החל מדצמבר כיו"ר האופוזיציה, שלח מכתב נוקב היום (שישי) לחברי סיעתו וליו"ר המכהן שינו זוארץ, בו הודיע על סיום תפקידו כחבר הנהלה.

חסון כתב: "בשנת 2019, לאחר מאמצי שכנוע ממושכים מצד גורמים בכירים בכדורגל החלטתי לקחת על עצמי את הזכות להיבחר לתפקיד יו"ר הנהלת ההתאחדות לכדורגל בישראל. האמנתי כי הידע והניסיון שיש בידיי יתרמו לענף שאני אוהב ומאמין בהשפעתו על החברה בישראל", כתב חסון. "האג'נדה אותה הובלתי עם כניסתי לתפקיד היתה ברורה. 'הפיכת הפירמידה', שמשמעותה השקעה מוגברת בפיתוח דרך השחקנים הצעירים באמצעות העצמת שיתופי הפעולה עם כלל הקבוצות, גיוס סגל מקצועי אשר גיבש תכנית אסטרטגית ארוכת טווח שהוגדרה כ'תוכנית 2030' שכללה בין היתר הקמת אקדמיה, מערך סקאוטינג מקצועי ומרכזי מצוינות".

"על אף היותי אדם המאמין בדרך של תיקון מהשורש ותהליכים ארוכי טווח, לקחתי בחשבון כי תפיסה זו תעורר התנגדויות מצד גורמים המבקשים לשפוט על בסיס תוצאות מיידיות. לשמחתי, היום ישנה תמימות דעים כי זוהי הדרך הנכונה ועל כך אין עוררין. הישגי הנבחרות הצעירות לאורך השנים האחרונות מעידים על צדקת הדרך אותה הובלתי.

אורן חסון (באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

"אין מקריות. הצטרפותי להנהלה הייתה ביסודה בשל הזיקה והרצון להשפיע ולקדם, ובהתאם לכך תרמתי מזמני וניסיוני את המיטב שבי לטובת ההתאחדות לכדורגל ושמתי תמיד את טובתה, קידומה ועתידה לנגד עיני. הסיפוק בהתנדבות זו מקורו בחדוות העשייה ובתוצרים. חברותי בהתאחדות הינה ממקום המבקש לתרום ולקדם, אינני בעלים של קבוצת כדורגל ואף לא עסקן בתחום".

"לצערי הרב, יש מי שלא אהבו את דרכי ועשו כל שביכולתם להפריע את עבודתי ואף בימים אלה פועלים במסע הכפשות נלוז ושקרי שמאיים לפגוע בשמי הטוב. במצב בו אני מזהה התנגשות בין הרצון לתרום ולפעול למען הכדורגל מתוך אהבה ואמונה בתחום לבין ניסיון לוונדליזם בשמי הטוב, אני בוחר לשחרר את העשייה בתחום ולפנות את מקומי בהנהלת ההתאחדות באופן מיידי".

"שינו ידידי, אני שמח על כך שההתאחדות מובלת על ידך ומאחל הצלחה רבה בתפקידך. שנינו מכירים את טיב היחסים המקצועי והאישי ביננו ואת ההערכה ההדדית. כל ניסיון להציג תמונה שונה, מקורו בניסיון פגיעה אישי ממניעים זרים. על אף התפטרותי מהנהלת ההתאחדות אני מושיט לך את ידי לכל צורך וסיוע בעתיד ואשמח להמשיך ולעמוד לצידך בכל עת".

יו"ר ההתאחדות, שינו זוארץ (אדי חליאבין)

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, מסר: "אני מכבד את החלטתו של אורן חסון ומבקש להודות לו על עשייתו הרבה כיו״ר ההתאחדות לכדורגל. אורן הוביל תהליכים חשובים מתוך מטרה ברורה לקדם ולפתח את הכדורגל הישראלי בזירה המקומית והבינ״ל והיה הראשון לאחל לי ולהנהלה החדשה הצלחה מיד עם היוודע תוצאות הבחירות. יש לו חלק משמעותי בפריחת נבחרות הייצוג שלנו בימים אלה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW