כדורגל ישראליליגה לאומית

אורי דוד מונה למאמן מכבי יפו, הפועל תל אביב עוברת ל"נייקי"

אחרי שדוד מרטן עזב לבני יהודה וגיא צרפתי בחר לוותר על התפקיד, יפו החליטה לתת את המושכות לדוד, שהיה המנהל הביצועי של מחלקת הנוער: ''מודע לאחריות''. האדומים בחרו לעזוב את אדידס ולעבור לנייקי

אחרי שדוד מרטן עזב לבני יהודה וגיא צרפתי בחר לוותר על אימון המועדון, מכבי יפו הודיעה הבוקר (ראשון) על מינויו של אורי דוד כמאמן הקבוצה הבוגרת. דוד שימש בעונה החולפת כמנהל הביצועי של אקדמיית הנוער של הבולגרים – תפקידו בו ימשיך גם בעונה הנוכחית – ובמועדון אמרו שהוא "הרשים מאוד ביכולותיו והוחלט לתת לו את המושכות המקצועיות גם בקבוצה הבוגרת".

עוד נמסר ממכבי יפו: "אורי הגיע אלינו בעונה שעברה אחרי כ- 15 שנים מוצלחות במחלקת הנוער של מכבי תל אביב וכשנתיים בהפועל באר שבע – והוא אמון על הכשרת שחקנים מובילים בכדורגל הישראלי. אורי סיים לאחרונה, בהצטיינות, קורס Pro של אופ"א. אנו מאמינים באורי ומאחלים לו הצלחה בתפקידו החדש".

אורי דוד מסר בתגובה: "אני שמח ומאושר להתקדם מתוך המועדון לעבר הקבוצה הראשונה, בשנה האחרונה נחשפתי ל-DNA, לתרבות, לדרך של המועדון וכמובן לאוהדים האדירים שלנו! ואני מודע לאחריות להצעיד את הקבוצה לכדורגל מאורגן, שמח והתקפי. אני עובר לעבוד עם ההווה של המועדון אבל לרגע לא מזניח את העתיד שלנו בפיתוח השחקנים הצעירים! מודה להנהלה על האמון ומחכה לאימון הראשון. היידה יפו!".

בנושא אחר, היורדת מליגת העל הפועל תל אביב הכריזה על "נייקי", חברת ההנעלה וההלבשה המובילה בעולם, כספקית הציוד הרשמית החל מעונת 2024/25. לפי ההסכם ל-4 שנים, נייקי תספק את הציוד לכל קבוצות המועדון: הגברים, הנשים, מחלקת הנוער, קבוצת השווים, המאגדת בתוכה שחקנים עם מוגבלויות, ולבתי הספר לכדורגל.

מנכ"ל המועדון, עמית פסט: "אנו מקבלים בברכה והתרגשות את נייקי כספקית הציוד הרשמית החדשה שלנו ומצפים לשיתוף הפעולה עם המועדון. כמותג על בתחום הספורט, נייקי משקפת את השאיפות שלנו לצמיחה וחדשנות. השילוב בין הפועל תל אביב ונייקי מרגיש טבעי ונכון. כולנו דרוכים ומלאי מוטיבציה לקראת האתגרים הרבים העומדים בפנינו העונה".

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW