כדורגל ישראליליגת על לנוערנבחרת ישראל

אופיר חיים: "נעשה הכל כדי שההמנון יתנגן באליפות אירופה"

נבחרת הנוער עלתה לאימון המסכם לקראת גאורגיה (מחר, 14:00), עם חולצות מטה החטופים. אופיר חיים: ''המשמעות של לשחק עם חולצת הנבחרת עוצמתית''. יהיה זה משחק ההכנה האחרון לפני שלב העילית

נבחרת הנוער עלתה היום עם חולצות מטה החטופים לאימון המסכם לקראת משחקה נגד גאורגיה מחר (14:00, שעון ישראל). החניכים של אופיר חיים יפגשו מחר את המקומיים למשחק הכנה אחרון לקראת שלב העילית בחודש מרץ. השחקנים והצוות שוחחו רבות על החשיבות המשימה בחודש הבא דווקא בשעה מורכבת זו למדינת ישראל.

אופיר חיים (צילום: ההתאחדות לכדורגל)

המאמן אופיר חיים: "מאז השבעה באוקטובר החיים של כולנו השתנו והמשמעות של לשחק עם חולצת נבחרת נעשתה אפילו עוצמתית יותר, אני והשחקנים נעשה הכל בכדי שהמנון מדינת ישראל יתנגן באליפות אירופה בקיץ. התשובה הכי טובה שלנו בכדורגל תהיה נבחרת בוגרת ביורו בגרמניה, נבחרת צעירה באולימפיאדה ונבחרת נוער באליפות אירופה בצפון אירלנד".

בוני גינזבורג (ההתאחדות לכדורגל)

המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, בוני גינצבורג: "בכל מקום שאנחנו משחקים אנחנו גם שגרירים של מדינת ישראל. כולנו מייחלים לחזרתם של כל החטופים במהרה. אנחנו חושבים עליהם ומחבקים את משפחותיהם. נבחרת הנוער מאוחדת וחדורת מטרה ואני חד משמעית יכול להגיד שאנחנו משחקים עבור החטופים והמשפחות ועבור מדינה שלמה בכדי להביא כבוד למדינת ישראל, אל אל ישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button