כדורגל ישראלינבחרת ישראל

אופיר חיים: "לא רצו אותו בנבחרת ואין לו מקום גם במדינה"

מאמן נבחרת הנוער בפוסט חריף נגד ג'אבר: ''מעולם לא הערכתי אותו מקצועית. בניגוד לקריירה המתה שלו, עם ישראל חי. מקווה שהוא לא יזכה יותר לעמוד על מגרש כדורגל כשהדגל המרגש שלנו מתנופף בגאווה ברקע''

הקשר עטאא ג'אבר הסעיר אמש (חמישי) מדינה שלמה לאחר שלבש את מדי נבחרת פלסטין, עט על עצמו כאפיה ועמד דקת דומיה לזכר ההרוגים בצד הפלסטיני ב-0:0 מול לבנון במסגרת מוקדמות גביע העולם 2026, כשהוא גם שר את ההמנון. ג'אבר נולד במג'דל כרום, הוא גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה ואף שיחק במדי הקבוצה הבוגרת, משם נמכר לבני סכנין. קבוצתו האחרונה בישראל הייתה מ.ס. אשדוד שקראה אמש לשלול את האזרחות שלו.

מאמן נבחרת הנוער אופיר חיים כתב ברשתות החברתיות: "כמאמן בנבחרת ובכלל, מעולם אף שחקן שלי לא קיבל יחס מועדף כי נולד לדת מסוימת, או הופלה לרעה חלילה בגלל שלא חשבתי כמוהו. תמיד דאגתי שכל אחד ירגיש הכוכב של הקבוצה וזה מתוך תקווה פנימית שלי שכולנו כאן מעריכים את אותו הדגל ונלחמים עבורו עם אותה תשוקה. מעציב אותי לראות את הבחירה הבזויה של ג'אבר, (למרות שזאת בחירה שלנו שהוא לא חלק), אבל בסדר, זה הזמן לומר שלא ממש הערכתי את היכולת שלו על המגרש אז גם אני מגנה את הבחירה שלו מחוצה לו. אני מאוד מקווה שהוא לא יזכה יותר לעמוד על מגרשים כשהדגל המרגש של המדינה המפוארת שלנו מתנופף בגאווה".

עטאא ג'אבר בדקת הדומייה (צילום מסך)

חיים הוסיף: "ובכללי, אני מקווה שיפסיק לשחק, כי באף אחת מהמלחמות הוא לא ינצח. לא במגרש ולא נגד ישראל. אז כמו שאמרתי, לא רצו אותו בנבחרת שלנו, אבל עכשיו גם אין לו מקום במדינה שלנו. הוא לא ראוי לה, בניגוד לקריירה המתה שלו, עם ישראל חי! אגב, אני מקווה שהבעיטה שהוא נתן בדלי שהוא אכל ממנו שנים, זאת תהיה הבעיטה האחרונה בקריירה הבינונית שלו. וכשאני חושב על זה, לא תעודת זהות כתומה, אתה צריך ללכת ישר לפח הכתום. חשוב לנו בארץ כמה שפחות לזהם. סלמאת".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW