כדורגל ישראליליגת העל

אופטימיות במכבי ת"א בנוגע להצטרפות זהבי למחנה האימונים

מלך השערים בעונה החולפת קיבל הצעה בשכר מקוצץ במחצית ממה שקיבל בשנתיים האחרונות ובמועדון מקווים שהוא ימריא מחר (שני) למחנה בפולין. בינתיים, דראגן באיץ' מונה למאמן השוערים של מכבי ת''א

מכבי תל אביב תמריא מחר (שני) בשעות הבוקר למחנה האימונים בפולין ובמועדון אופטימיים בנוגע להצטרפות של ערן זהבי למחנה של האלופה. זהבי בן ה-37, שהרוויח בשנתיים האחרונות מעט יותר ממיליון יורו בעונה, קיבל מהבעלים מיץ' גולדהאר הצעה עם שכר מקוצץ ב-50 אחוז וצפוי להשיב בקרוב. החלוץ נסע גם הבוקר בשעה מוקדמת לעפולה לערוך אימון אישי עם מאמן הכושר ערן שדו והוא מכין את הגוף שלו לכל החלטה שאמורה להתקבל ב-24 השעות הקרובות.

בנושא אחר, מכבי תל אביב הודיעה כי דראגן באיץ' יצטרף לצוות המקצועי של ז'ארקו לאזטיץ' כמאמן השוערים ויחבור אל הקבוצה במחנה האימונים בפולין. באיץ' עבד בשנים האחרונות באבו דאבי ובדובאי כמאמן השוערים של פ.צ בניאס, פ.צ האטה, דיבה אל פוג'אירה ובמצרים במדי זמאלק.

הסרבי בן ה-39 החל את קריירת האימון שלו במדי פ.צ ראד לפני שעבר לבזאניה, אקדמיית הנוער של הכוכב האדום בלגרד ולקבוצת המילואים של המועדון. במהלך קריירת האימון שלו, באיץ' שעבד בהתאחדות הסרבית עם שוערי נבחרות הנערים עד גיל 17 והנוער עד גיל 19, הדריך את בוריס ראדונוביץ' (קאליארי), אלכסנדר יובאנוביץ' (פרטיזן בלגרד) וג'ורג'ה פטרוביץ' (צ'לסי).

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW