הליגה האירופיתכדורגל עולמיליגת האלופות

אופ"א קבעה סופית: גמר הקונפרנס לא יתקיים באצטדיון טדי

ישראל הגישה את מועמדות אצטדיון טדי לאירוח גמר המפעל השלישי בחשיבותו, אך כצפוי המשחק ב-2027 יתקיים ביעד אחר: ב-2026 בלייפציג וב-2027 באיסטנבול. גמר ליגת האלופות ב-2026 יתקיים בבודפשט

אופ"א הודיעה היום (רביעי) רשמית על הערים שיארחו את גמר הקונפרנס ליג בשנים 2026 ו-2027, כאשר כידוע הגמר השנה מתקיים בעוד שבוע באצטדיון של א.א.ק אתונה ביוון ובשנה הבאה בוורוצלאב שבפולין.

לפי החלטת אופ"א, הגמר ב-2026 יתקיים בלייפציג ובשנה לאחר מכן באצטדיונה של בשיקטאש, באינסטנבול שבטורקיה. נזכיר שלפני כשנה ישראל הגישה מועמדות לאירוח גמר הקונפרנס ליג ב-2027 באצטדיון טדי, אלא כצפוי, לאור המתרחש במדינת ישראל ובגבולותיה מאז ה-7 באוקטובר, טדי לא יארח את אחד ממשחקי הגמר הקרובים.

בנוסף, נקבע כי גמר ליגת האלופות ב-2026 ישוחק בפושקאש ארנה בבודפשט ושנה לאחר מכן הוא צפוי להיערך בסן סירו במילאנו, כאשר ההחלטה כפופה לשיפוץ שאמור לעבור האצטדיון הוותיק. העונה גמר הצ'מפיונס מתקיים כידוע ב-1 ביוני בוומבלי ובשנה הבאה הוא יתקיים באליאנץ ארנה של באיירן מינכן.

עוד הוחלט שגמר הליגה האירופית ישוחק ב-2026 באיסטנבול (גם כן בבשיקטאש פארק) וב-2027 הוא יתקיים בפרנקפורט, גרמניה. העונה גמר הליגה האירופית מתקיים הערב בדבלין שבאירלנד ובשנה הבאה באצטדיון סאן מאמס של אתלטיק בילבאו בספרד.

Back to top button
Isport

FREE
VIEW