כדורגל ישראליליגת העל

אופ"א הענישה את מכבי ת"א בסגירת חלק מהיציעים וקנס כספי

הצהובים התבשרו מבית הדין של ארגון הכדורגל כי יאלצו לשלם 30 אלף יורו על חסימת דרכי מעבר והתנהגות בלתי הולמת של הקהל במשחק מול א.א.ק לרנקה. בנוסף, לפחות 3,000 מושבים יהיו סגורים כבר במשחק מול צליה

בית הדין העניש היום (שלישי) את מכבי תל אביב בגין אירועי המשחק מול א.א.ק לרנקה בסיבוב הקודם של מוקדמות הקונפרנס ליג. הצהובים נקנסו ב-30,000 יורו ובסגירת חלק מהיציעים – בכמות של לפחות 3,000 מושבים.

הקנס הכספי התחלק כך: 20 אלף יורו על חסימת דרכי המעבר ועוד 10 אלף יורו על התנהגות בלתי הולמת של הקהל הצהוב. הסעיף האחרון נוגע לסעיף של קריאות גזעניות לאחר שהאוהדים הצהובים שרו "סלים טועמה מחבל" במהלך המשחק מול הקפריסאים. חשוב לציין כי עונש סגירת היציעים יחול כבר במשחק מול צליה ביום חמישי בפלייאוף של מוקדמות הקונפרנס ליג.

אוהדי מכבי ת"א (ישי נאמן)

ממכבי תל אביב נמסר: "אוהדים יקרים בעקבות שירים בהם נשמעה המילה "מחבל" במהלך משחק הבית נגד א.א.ק לרנקה בחמישי האחרון, הועמדה מכבי תל אביב לדין ע"י אופ״א והורשעה בעבירה של קריאות גזעניות. המועדון נקנס ב-30,000 יורו ובנוסף נענש בסגירת יציעים (3,000 מושבים לפחות) במשחק הבית הקרוב נגד צלייה".

עוד נמסר: "בשל כך חלק מהיציעים לא ייפתחו במשחק הקרוב. בנוסף, נקנס המועדון בסכום של 10,000 יורו על הדלקת אבוקות במשחק בקפריסין. אנא הימנעו מקריאות גזעניות והדלקת פירוטכניקה שיובילו לעונשים כבדים, להרחקות ולסגירת יציעים".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW