כדורגל ישראליליגיונרים

אוסקר גלוך ספד לחברו הטוב שנפל בעזה: "לקחו לי חלק מהלב"

קשר זלצבורג שהגיע ארצה להלווייתו של סמל אפיק טרי ז''ל, ספד באינסטגרם: ''לא מעכל שאתה לא פה, אוהב אותך הכי הרבה ועכשיו אני צריך לקבור אותך. אדאג למשפחה שלך. אהיה חזק בשבילך כי זה מה שהיית רוצה''

שחקן נבחרת ישראל אוסקר גלוך חזר לארץ ולא נכלל אתמול (ראשון) בסגל קבוצתו זלצבורג מול אוסטריה קלנגפורט, אחרי שקיבל את אישור המועדון להמריא ארצה כדי להיות נוכח בהלוויה ולחלוק כבוד אחרון לחברו הטוב, סמל אפיק טרי ז"ל שנפל בקרב בדרום רצועת עזה. יחד עם טרי נפלו גם סמל דולב מלכה וסמל ינון יצחק, לוחמי גדוד 450 של חטיבת ביסל"ח, שנהרגו בפיצוץ מטעני חבלה שהטמינו מחבלים במבנה בחאן יונס. 

הבוקר פרסם גלוך פוסט באינסטגרם שבו נפרד מחברו הקרוב: "החבר הכי טוב שלי, הבן אדם שהיה איתי בכל רגע חשוב בחיים שלי, לא מעכל עדיין שאתה לא פה, שכבר לא אראה אותך כשאני חוזר לארץ, לא אשמע את הצחוק שלך ולא אראה את החיוך שלך יותר. אני אוהב אותך הכי הרבה שיכולתי לאהוב מישהו בחיים האלה ועכשיו אני צריך לקבור אותך. אני מרגיש שלקחו לי חצי מהלב ועכשיו צריך להמשיך בחיים, אבל בשבילך אהיה חזק – כי זה מה שהיית רוצה. אדאג למשפחה שלך, כי זו משפחה שלי עכשיו! ננציח אותך לעד, אוהב אותך לנצח אח שלי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button