כדורגל ישראליליגיונרים

אוסקר גלוך: "זה היה ערבוב של אושר, עצב ותסכול בלתי נסבל"

קשר זלצבורג, שכבש נגד אינטר וערך מחווה לכבוד 30 הילדים והנערים שנחטפו, בפוסט מרגש: ''חיילים בגיל שלי שומרים על המדינה שאני כל כך אוהב, בעוד אני משחק ונהנה הם עם נשק. תודה לצבא החזק בעולם''

פחות מיממה אחרי השער שהבקיע ב-3:1 מול אינטר בליגת האלופות, אותו הקדיש ל-30 הילדים החטופים ברצועת עזה, אוסקר גלוך כתב היום (רביעי) פוסט מרגש ושיתף בתחושות שחווה אחרי השער, אותו הקדיש לחיילי צה"ל ששומרים על המדינה בזמן המלחמה.

גלוך כתב: "רגע אחרי שהכדור נגע ברשת עברה בי תחושה שלא עברה בי מעולם. ערבוב של רגשות אושר ומצד שני עצב, תסכול וכאב בלתי נסבל. שער בליגת אלופות – חלום שהגשמתי ואני לא מצליח לחגוג בלב שלם".

הישראלי הוסיף: "המחשבות אחרי השער עם כל הטירוף והשמחה היו על מה שעוברת המדינה שלי שאני כל כך אוהב, על 220 שבויים זקנים, נשים, ילדים ותינוקות שבשבי החמאס ואף אחד לא יודע מה איתם ומה עובר עליהם, על אלפי נרצחים חיילים ואזרחים שבאו ליהנות ולרקוד ונטבחו בדם קר".

גלוך סיכם: "אני רוצה להקדיש את השער הזה לכל החיילים ששומרים על המדינה שלנו עכשיו. על חיילים שבגיל שלי שבעוד אני משחק ונהנה הם עם נשק נלחמים על המדינה שלנו. תודה לצבא הגנה לישראל. הצבא החזק בעולם. אני אוהב אתכם! אל אל ישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button