כדורגל ישראליליגת העל

אולטראס הפועל ת"א ומכבי חיפה נגד מתווה הכנסת הקהל

אחרי ההיתר לקיים משחקים עם 5,000 צופים, ארגון האוהדים של הפועל ת''א הודיע: ''אנו קוראים לכל בעלי המנויים להישאר יחד איתנו מחוץ לאצטדיון במשחקי הבית''. גם ''הקופים הירוקים'' הצטרפו: "אין סולידריות למנויים''

במוצ"ש הודיע פיקוד העורף על שינוי בהנחיות ההתקהלות במדינה ישראל והתיר קיום משחקי כדורגל וכדורסל עם 5,000 איש באצטדיונים ובאולמות. אתמול (ראשון) קיבל דירקטוריון מנהלת הליגות בכדורגל את המתווה וכבר ממחר צפויים להתקיים משחקים עם כמות קהל גדולה, אלא שארגוני האוהדים של הפועל תל אביב ומכבי חיפה מתנגדים למתווה וקראו לקהל הרחב לא להיכנס למשחקים.

מארגון "אולטראס הפועל" נמסר: "כידוע לכולם, אושרה כניסה לאצטדיון ל5000 אנשים בלבד, מתוכם 4700 אוהדים, כולל אוהדי הקבוצה האורחת. במילים פשוטות – פחות מחצי מכמות המינויים יכולים להיכנס למשחק במסגרת המתווה הנוכחי. למרות הרצון העז לחזור למגרש, בייחוד כשהקבוצה כל כך צריכה אותנו, לא נוכל להשלים עם אבחנה פסולה בין אוהדים אשר רכשו מנוי והביעו אמונם בקבוצה בתחילת העונה. לפיכך, אנו קוראים לכל בעלי המנויים להישאר יחד איתנו מחוץ לאצטדיון במשחקי הבית, לגלות סולידריות כלפי שאר בעלי המנויים, ולא להיכנס לאצטדיון עד אשר תגדל כמות האוהדים המותרת".

מארגון "הקופים הירוקים" נמסר: "מאז ה-7 באוקטובר יש בקרבנו הרבה מאוד תחושות, אחת הבולטות שבהן היא תחושת הסולידריות. הקהל שלנו מוכיח שגם ברגעים הקשים הוא יודע להיות מאוחד וערב אחד לשני. אין סולידריות בכך ש-75% ממנויי מכבי חיפה יישארו בחוץ כל משחק. בטח לא בתקופה כזו. צר לנו שהנהלת מכבי חיפה לא הצליחה לשים את כובד המשקל המתאים בהחלטה הזו, שפוגעת באוהדיה פגיעה קשה, ומטיבה עם שאר הקהלים בליגה. אנו מתנגדים למתווה הקיים וקוראים למנהלת הליגה ומכבי חיפה לפעול לכך שכמות הקהל תעלה משמעותית ותהיה הגיונית ביחס למציאות הקיימת ביציעים. במתכונת הנוכחית, אנו בוחרים לשמור על אחדות הקהל, לא להיכנס ליציע, ולא לגרום לפילוג בתקופה קשה זו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button