כדורגל ישראליליגת העל

אולאד עומאר עוזב את הפועל ב"ש, מי המועמדים להצטרף במקומו?

הקשר ההולנדי ממוצא מרוקאי התיר את חוזהו, גם פוקו שממשיך להיות מנותק קשר בדרך החוצה. המגן הימני גיא מזרחי ממכבי נתניה והקשר דן גלזר מאופי כרתים מועמדים, כאשר גם שמו של אליאל פרץ מאפולון לימסול הוזכר

הפועל באר שבע ממשיכה את ההכנות שלה לקראת עונת 2024\2025 וכבר בשבוע הבא תצא הקבוצה למחנה אימונים בפולין שם יבחן מקרוב רן קוז'וק מספר שחקנים בסגל שעדיין מתנדנדים מבחינתו לקראת תחילת העונה.

בינתיים, עד היציאה למחנה בצוות המקצועי יחד עם ההנהלה ממשיכים בחיפוש אחר רכש נוסף לסגל הקבוצה. לאחר שסמיר פרהוד ובן גורדין צורפו כחלק מרכש בראייה עתידית, כעת ההתמקדות היא לעבות את הסגל – בין אם בזרים ובין אם בישראלים. בכל הנוגע לתומר יוספי ורותם חטואל, שמעוניינים לצאת לחו"ל, אין התפתחות חדשה בשלב זה.

גיא מזרחי עם הכדור (ליאת אבשלומי)

מנגד, מי שמתקרב להצטרף הוא מגנה הימני של מכבי נתניה גיא מזרחי. לאור העובדה כי אנדרה פוקו שלא בקשר רציף עם המועדון, לא חזר לארץ ובכל מקרה לא מתוכנן לשחק כמגן ימני, הרצון של קוז'וק לראות בעמדה שחקן בעל אופי התקפי. במועדון מנהלים משא ומתן עם מכבי נתניה לגבי מזרחי, כאשר תנאיו של השחקן כבר סוכמו.

בנוסף, למרות הישארותו של טיבי לעונה נוספת, קוז'וק רוצה לצרף גם בלם זר לצד מיגל ויטור, זאת לאחר שאיאד אבו עביד עזב וחתם בבני סכנין וישנה התלבטות לגביי הצבתו של בריירו בעמדת הבלם במהלך העונה. שחקן נוסף שמועמד לקבוצה הוא דן גלזר שמשחק היום באופי כרתים היווניית. במידה ויצליח להשתחרר מחוזהו במועדון ישמחו לצרפו לעמדת הקישור. 

דן גלזר באימון הנבחרת (אודי ציטיאט, באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

בכלל, עמדת הקישור היא עמדה שבבאר שבע נותנים דגש לגבייה בנוגע לחיזוק, זאת לאור העובדה כי ואימראן אולאד-עומאר שהגיע לסיכום על עזיבתו את המועדון וגם אנדרה פוקו שצפוי לעזוב, יותירו שתי מקומות פנויים לצירוף זרים. כאמור, שחרורו של הקשר ההולנדי ממוצא מרוקאי אמור להאיץ את המגעים לצירוף אליאל פרץ ובמקביל תחפש הקבוצה קשר זר.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW