כדורסלליגת העל

אוהדי מכבי: "לא נגיע לגמר, קוראים לקבוצה להצטרף אלינו"

אחרי שהדרבי בחצי גמר גביע ווינר כלל לא התקיים, ארגון אוהדי מכבי ת''א שספג ביקורות אחרי ש''חגג'' את הניצחון הטכני ביציע, מצטרף למחאה: ''ההתנהגות שלנו לא הצטיירה טוב. קוראים לקיים שוב את חצי הגמר''

בדרבי התל אביבי אמש (חמישי) הייתה קבוצה אחת שכן עלתה אל הפרקט באולם קבוצת שלמה בדרייב אין, ולבסוף זכתה גם בניצחון טכני – מכבי תל אביב. מהמועדון עצמו לא הגיב עד כה לאירועים באופן רשמי, כאשר ברשתות החברתיות דווקא התרחשה מהומה גדולה. אוהדי הקבוצה הציפו בתגובות רבות את שני הציוצים של הקבוצה שהראו כי "העסקים כרגיל", כאשר אוהדים רבים גם תקפו את חברי ארגון "הגייט" של אוהדי קבוצת הכדורסל שהמשיכו לעודד ביציע ואף "חגגו" את הניצחון הטכני.

בשעות הלילה הגיבו בארגון: "אוהדי ספורט, לא עבריינים. אנחנו מבינים את הביקורת וחשוב לנו להסביר את המצב. כשהתחלנו להיכנס לא בדקו לנו תעודות זהות והיינו עסוקים בכניסת ציוד ואנשים. כשכבר היינו בפנים לא היינו מחוברים למה שקורה בחוץ והתעסקנו בהכנות למשחק ובתפאורה. השירים שהיו ביציע היו מהתרגשות של פתיחת עונה ודרבי. לא חגגנו ניצחון טכני ולא את זה שאוהדי הפועל בחוץ. קשה להבין את הדברים האלה ביציע. עד הרגע האחרון היינו משוכנעים שהמשחק יידחה, אבל יתקיים. התחלנו להבין את המצב ואת התמונה המלאה רק לקראת היציאה החוצה".

עוד נכתב: "אנחנו מבינים שזה לא הצטייר טוב בטלוויזיה. בדיעבד, אחרי שאנחנו יודעים את כל הפרטים, אנחנו מצטערים על הצורה שזה יצא. העניין הוא לא בדיקת תעודת זהות או אוהדי הפועל. אנחנו יוצאים נגד הקמפיין של משרד הספורט נגד אנשים שבאים לראות משחק של הקבוצה שלהם, נגד ההשתלחות של המשטרה באוהדים, ונגד היחס לאוהדים כעבריינים. אנחנו קוראים למנהלת לקיים את משחק חצי הגמר שוב, הפעם עם יחס הוגן לאוהדים שיאפשר כניסה של שני הקהלים. למשחק גמר שאליו הגענו בצורה הזאת – אנחנו לא נגיע. ואנחנו קוראים גם לקבוצה להצטרף אלינו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW