כדורגל ישראליליגת העל

אוהדי מכבי חיפה לא יוכלו להיכנס למשחק החוץ מול ויאריאל

רשויות החוק בספרד קבעו כי בשל הרגישות הביטחונית לא תותר רכישת כרטיסים לאוהדי שתי הקבוצות למשחק ההשלמה בין הצוללת הצהובה לחבורה של מסאי דגו ביום רביעי. וגם: המחווה של הירוקים לשחרור החטופים

מכבי חיפה תחזור היום (שישי) בשעות אחר הצהריים לישראל עם כל השחקנים הזרים ובכללם מנואל "שואו" קאפומאנה שלא שהה בארץ מאז פרצה המלחמה שכפה ארגון הטרור חמאס על ישראל ב-7 באוקטובר. כזכור, הקשר האנגולי עזב את ישראל עם פתיחת המלחמה ולא הסכים לחזור למשחק נגד הפועל פתח תקווה, אך במהלך השהייה בבודפשט לקראת המשחק נגד ראן, חבריו הישראלים, הזרים וכן בצוות המקצועי הרבו לשוחח אותו על מנת לגרום לו להסכים ולהגיע.

השחקנים לפני המשחק מול ראן (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

בנושא אחר, האלופה תצא ביום רביעי לספרד כדי להתארח אצל ויאריאל במסגרת משחק השלמה מהמחזור השלישי של שלב הבתים בליגה האירופית. הירוקים עדכנו היום את הקהל כי רשויות החוק בספרד הודיעו לאופ"א ולוויאריאל כי בשל הרגישות הביטחונית, לא תורשה כניסת רוכשי כרטיסים משני המועדונים, אלא רק כניסת מנויים עונתיים של הקבוצה הביתית. לפיכך, לא יהיה קהל חוץ כלל באצטדיון "לה סרמיקה" ויציע האורחים שהיה מיועד לאוהדי מכבי חיפה יישאר סגור.

בתוך כך, מכבי חיפה ומטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים, יחלו החל ממשחק הבית הקרוב במהלך מיוחד ומתמשך על מנת להעביר את המסר להשבת החטופים הביתה. כחלק מהמהלך, הוחלט במועדון לאפסן את מדי הבית למשחקים הקרובים, ולעלות עם מדי החוץ גם במשחקים אותם הקבוצה תארח באצטדיון הבית. המהלך, שתואם עם מנהלת הליגות לכדורגל ועם יתר הגורמים, יוצא לפועל כבר במשחק הבית הקרוב מול הפועל באר שבע כאות הזדהות עם משפחות החטופים ובתקווה לראות את כולם בחזרה בביתם מהר ככל הניתן ועם הססמא "עד שלא כולם בבית, אנחנו לא בבית".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button