כדורגל ישראליליגת העל

אוהדי ב"ש רתחו על התבוסה, ברדה: "כולנו מרגישים לא נעים"

אוהדי הפועל ב''ש כעסו על השחקנים אחרי ה-4:1 למכבי חיפה והגיבו בשריקות בוז צורמות. המאמן: ''הייתה תבוסה מחפירה. אפשר להבין את התסכול''. חטואל: ''מגיע לקהל הזה גביע. נתקן את מה שעשינו היום''

אחרי שבשבת חטפה 3:0 ממכבי תל אביב בחוץ, במה שהיה הפסד חוץ שישי ברציפות, הפועל באר שבע קיוותה לתקן את הרושם אמש (שלישי) – אך ספגה 4:1 ממכבי חיפה במשחקה הביתי האחרון העונה. שמונה ימים לפני גמר גביע המדינה מול מכבי פתח תקווה באצטדיון בלומפילד, במועדון מבירת הנגב קיימת דאגה גדולה וגם האוהדים כעסו מאוד על התבוסה, שרקו בוז וחלקם אף התעמתו עם שחקנים שניגשו להודות להם.

אוהדי הפועל ב"ש (ישי נאמן)

המאמן אליניב ברדה אמר לאחר התבוסה הביתית: "הפסדנו בבית בצורה מחפירה. בוז מהיציע? כואב לאוהדים להפסיד ככה, הם עודדו גם כשהיינו בפיגור. ניגשנו לקהל, כולנו מרגישים לא נעים ממה שקרה היום. היינו חייבים להתחיל את המשחק הרבה יותר טוב. התמודדנו עם חוסרים כל העונה, זה לא תירוץ. מבחינה מקצועית, אנחנו צריכים להתרכז במה אנחנו לא עושים טוב. זו פעם שנייה שאנחנו סופגים ממצב נייח. היינו פאסיביים. צימקנו והיו לנו דקות טובות, ואז שוב הם עושים 1:3".

ברדה הוסיף: "בחצי השני למען האמת כבר חשבתי על שחקנים שאני רוצה להיזהר איתם ולשמור עליהם. אנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב, ואם ניראה – הקהל יירגע. האווירה לא צריכה להיות רעילה, צריך לעודד שחקן שעושה טעות ולא לקלל אותו, זו האווירה שאנחנו רוצים. אבל יש מטרת על. הבטחנו את המקום השלישי, אנחנו שוב בגמר. נרים את מי שצריך להרים. אין הרבה הזדמנויות לשחק בגמר גביע, ואין זמן להוריד את הראש ולהגיד אין לי ביטחון. יש עוד שני משחקים, וזהו".

רותם חטואל מתוסכל (ישי נאמן)

החלוץ רותם חטואל אמר: "אין לי יותר מדי מה להגיד, אנחנו לא צריכים להיראות ככה. מבין את התסכול של הקהל, מבין הכל. מגיע לקהל הזה גביע ואני מקווה שנעשה את זה. רצינו לסיים את העונה בטרנר בצורה אחרת, רצינו להמשיך את רצף הניצחונות פה, אבל פשוט התפרקנו היום. אנחנו צריכים לגשת לקהל גם בתקופות פחות טובות, תמיד להגיד תודה. הם באים לכל משחק, עוזבים את הבית כדי לראות אותנו".

חטואל הוסיף: "זה הכדורגל, אין מה לעשות. נבוא לגביע בטירוף ובעזרת השם נחגוג עם הקהל, מגיע לו. לא כל שנה מגיעים לגמר גביע, זו המטרה הברורה העונה. באופן אישי, תקופה פחות טובה. בשלוש השנים פה רק הולך לי, גם העונה אני מלך השערים של הקבוצה, אבל כרגע פחות הולך. אני בטוח שאצא מזה ובעזרת השם אבקיע בגביע ויהיה בסדר".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW