כדורגל ישראליליגת העל

אוהדי ב"ש נגד ברקת, עשרות אוהדים הגיעו לביתו של ברדה

אחרי ההודעה על סיום דרכו של המאמן, האוהדים לא נותרו אדישים ותקפו את הבעלים: ''החלטת להביא מישהו שיגיד לך אמן, נגמרו ימי החסד. זו הכרזת מלחמה''. הפגישה היום בביתה של ברקת הייתה קצרה

פחות מיממה לאחר ההפסד למכבי פתח תקווה בגמר גביע המדינה, הפועל באר שבע הודיעה היום (שישי) בצהריים על ההחלטה שלא לממש את האופציה בחוזהו של המאמן אליניב ברדה לעונה נוספת. היום הגיע ברדה לביתה של הבעלים אלונה ברקת ולאחר פגישה של דקות בודדות, יצא מהמקום פגוע וכעוס.

הפועל ב''ש רותחת, אלונה ברקת: ''איך אתם ישנים בלילה?''
בעלי הפועל ב"ש, אלונה ברקת (ישי נאמן)

לפני כחודש ברקת הודיעה למאמן שהיא רוצה שימשיך לעונה נוספת, אך ברדה ביקש הבהרות לגבי הגדלת התקציב, שכן הוא מעוניין לחזק את הקבוצה בצורה משמעותית כזו שתאפשר לו לבנות קבוצה טובה יותר. הבעלים לא אהבה את הגישה של המאמן ולבסוף החליטה לסיים את דרכו אחרי 11 שנים במועדון כמאמן וכשחקן. בסביבתה של הבעלים מתעקשים שההפסד בגמר הגביע לא היה הגורם העיקרי לפרידה.

מי שתפסו צד בסיפור הם ארגון האולטראס של הפועל באר שבע, שכתבו בפוסט זועם לברקת: "את הראש, את אשמה! במקום לתת תקציב לשחקנים החלטת להביא מישהו שיגיד לך אמן. הכרזת היום מלחמה על קיומו של המועדון, נגמרו ימי החסד שלך!". בנוסף, עשרות אוהדים החליטו להגיע לביתו של המאמן כדי להביע בו תמיכה. ברדה היה נרגש מאוד מהמחווה ובתיעודים מהמקום רואים אותו דומע.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW