אתלטיקהענפים אחרים

אדוה כהן שברה את השיא הישראלי בריצה ל-5,000 מטר באולם

שיא ישראלי שלישי באולם בסופ''ש אחד: כהן עצרה את השעון על 15:27.20 דקות וניצחה בריצה בתחרות בבוסטון. הישראלית: ''אני גאה לייצג את ישראל בכל תחרות, במיוחד בימים קשים אלו. המטרה שלי הייתה שיא ישראלי חדש''

אדוה כהן שברה הלילה (בין שבת לראשון) את השיא הישראלי בריצה ל-5,000 מטר באולם, כשקבעה תוצאה של 15:27.20 דקות וניצחה בריצה בתחרות בבוסטון. שיאנית ישראל ב-3,000 מכשולים, שמתגוררת ומתאמנת בארה"ב, שיפרה את השיא הלאומי שהיה שייך לה ועמד על 15:33.00 דקות מ-2021.

כהן מסרה: "אני עובדת קשה מאוד להתכונן לעונת 2024 ואני שמחה שבתחרות הראשונה שלי עשיתי שיא ישראלי. המטרה שלי הייתה להרגיש טוב ולשבור את השיא הישראלי. כמובן שאני גאה לייצג את ישראל בכל תחרות, במיוחד בימים קשים אלו". כהן, כידוע, ייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו ומתכוננת העונה גם למשחקים האולימפיים בפריז באוגוסט וגם לאליפות אירופה ברומא ביוני.

יונתן קפיטולניק (צילום: איגוד האתלטיקה)

בתחרויות נוספות שהתקיימו אמש: יונתן קפיטולניק (מכבי תל אביב) קפץ לגובה של 2.22 מטר וסיים במקום השני בתחרות באולם בלודז' פולין. במהלך שבוע שעבר קפיטולניק קפץ בשתי תתחרויות 2.15 מטר ו-2.20 מטר, כך שהוא ממשיך בקו עלייה. מדובר בתחרויות ראשונות של הקופץ לגובה מאז אליפות ישראל בקיץ ולאחר שנה של פציעה. בלסינג אפריפה (מכבי תל אביב) ניצח בריצה ל-150 מטר בזמן של 15.97 שניות בתחרות באולם בצרפת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW