אתלטיקהענפים אחרים

אדוה כהן וזמנו מוצ'ה הוכתרו לאלופי ישראל ב-3,000 מכשולים

האתלטית האולימפית סיימה ראשונה בזמן של 9:40.62 דקות, תוצאה המהווה שיא ישראלי: ''התוצאה הזו מקדמת אותי אל עבר פריס, שזו המטרה הגדולה'' אלוף ישראל הטרי עם שיאי אישי חדש של 8:43.36 דקות

אדוה כהן (מכבי תל אביב) הוכתרה הערב (חמישי) לאלופת ישראל בריצת 3,000 מכשולים. האתלטית האולימפית סיימה ראשונה את הריצה בזמן של 9:40.62 דקות, תוצאה המהווה שיא ישראלי בינלאומי (התוצאה הטובה ביותר שנקבעה אי פעם בישראל).

שיאנית ישראל תשתתף בחודש הבא באליפות אירופה ברומא וכמובן שואפת להשיג את הכרטיס הנחשק למשחקים האולימפיים בפריס.

אדוה כהן (קרדיט: צלם ספורט Maxim Dupliy)

"זה מרגש לקבוע שיא ישראלי בינלאומי ואני שמחה שהצלחתי לעשות את זה בריצה שהייתה סולו", סיפרה כהן והוסיפה: "התוצאה הזו מקדמת אותי אל עבר פריס, שזו המטרה הגדולה, ועוד כשבועיים אתחרה באליפות אירופה ושם אני מקווה לעשות תוצאה טובה יותר".

כרוואן חלבי (מכבי חיפה כרמל) סיימה שנייה עם זמן של 10:02.91 דקות, ונעמי בן דוד (מכבי תל אביב) סיימה שלישית עם זמן של 10:59.64 דקות.

זמנו מוצ'ה (קרדיט: צלם ספורט Maxim Dupliy)

אצל הגברים, זמנו מוצ'ה הוכתר לאלוף ישראל עם זמן של 8:43.36 דקות, שיא אישי חדש (שיפור של כשלוש שניות לשיאו האישי). יובל בינדר (הפועל עמק חפר) סיים שני עם זמן של 9:34.34 דקות.

מוצ'ה אמר: "כיוונתי גבוה אבל זה עדיין לא מובן מאליו ששיפרתי את השיא האישי שלי בריצה לבד ואני מאוד שמח ומתרגש. מה הלאה? תחרויות בינלאומיות כדי לשפר את התוצאה הזו עוד יותר".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW