כדורגל ישראליליגת העל

אברמוב: "בית"ר במקום לא טוב, אך המועדון הולך למקום יציב"

בית''ר ירושלים קיימה את הרמת הכוסית המסורתית בהשתתפות ראש העיר, הבעלים הבטיח: ''בית''ר איבדה 81 אוהדים, ננציח את זכרם. המצב בטבלה? לא חלמתי שנדבר על הישרדות''. ראש העיר פרגן ליצחקי

בית"ר ירושלים קיימה היום (שני) את הרמת הכוסית המסורתית לקראת חג הפסח בהשתתפות הבעלים ברק אברמוב וראש העיר משה ליאון. לאירוע שהתקיים במתחם האימונים בבית וגן הגיעו לא מעט אורחים והשף שמלווה את הקבוצה, אסף סבח, העמיד עמדות בשרים.

ראש העיר משה ליאון אמר: ״ברק היקר, אתה נכס לירושלים ולבית"ר. אוהב אותך באופן אישי ומעריך אותך וככה אני מאמין שכך האוהדים והשחקנים מעריכים אותך על כל מה שאתה עושה למען הקבוצה. בעזרת השם בית"ר תישאר בליגה. עברנו ואנחנו עדיין עוברים תקופה קשה במדינה בכלל ובירושלים בפרט. לא הייתי השנה בהרבה משחקים בגלל הלחץ והעומס סביב העבודה בעיר ירושלים". 

ליאון הוסיף: "ירושלים באבל, מעל 70 תושבי העיר נפלו ויש לנו גם חטופים בעזה, אנחנו מתפללים לחזרתם של כל החטופים. בית״ר מייצגת עיר של 3000 שנה, אנחנו צריכים להסתכל קדימה ולחשוב על התקופה הטובה שנראה בזמן הקרוב, ביחד עם הרצון של השחקנים והשם שאתם נושאים – בית״ר ירושלים וביחד עם ברק אברמוב וכפיר אדרי נשחק אותה בשנים הבאות".

הבעלים ברק אברמוב (ליאת אבשלומי)

הבעלים ברק אברמוב אמר: "אנחנו בפתחו של חג החירות והשנה אנחנו עוברים דברים קשים במדינה. ביתר איבדה 81 חללים, אוהדים מהיציע שלנו שנלחמו בגבורה עבור המדינה שלנו, אנחנו עושים הכל כדי להנציח את זכרם ונקים אנדרטה לכבודם. אנחנו ניתן לכל משפחה שני מנויים בכדי שבית"ר תישאר הבית שלהם לכל החיים".

על מצב בטבלה, אמר אברמוב: "העונה לצערי היו לנו ציפיות שלא עמדנו בהן. אני לוקח את האחריות עלי, אני שמח ממה שאני רואה בחודש וחצי האחרונים, אני בטוח בדרך שלנו וגם התוצאות יגיעו, נעשה הכל בשביל שהמועדון הזה יישאר בליגה, לא חלמתי בחלומות הכי גרועים שלי שאגיד דבר כזה. אנחנו כרגע במקום לא טוב אבל המועדון הולך למקום יציב ויהיו לנו הצלחות בעתיד". 

הבעלים סיכם במסר לקהל: "אני רוצה להגיד לאוהדים שלנו כל הכבוד והביע את מלוא הערכה, הקבוצה בתחתית ולא משנה איפה אנחנו משחקים אוהדי בית"ר ממלאים את האצטדיונים, האוהדים תומכים בשחקנים ומגיע לקהל שלנו הערכה ומילה טובה. מקווה שננצח במשחק הקרוב כמו שראש העיר ניצח בבחירות באהלן אהלן, בעזרת השם נקים מתחם אימונים חדש בעתיד לבית"ר.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW