כדורסלליגת העל

אבל בהפועל ירושלים: הלך לעולמו היו"ר לשעבר, אבי הראל

אחת הדמויות המרכזיות במועדון, ואביו של המנכ"ל שלעבר גיא הראל, נפטר בפתאומיות: ''נוכחותו החמה בלטה בכל מגרש בארץ ובעולם. היה דמות רבת משקל בדרכו של המועדון, אחד מאנשי המפתח בסיפור המועדון''

משפחת הפועל ירושלים המומה, כואבת ואבלה את מותו הפתאומי של אבי הראל, יו"ר הקבוצה בסוף שנות ה-80' ובתחילת שנות ה-90', ו"אחד מאנשי המפתח בסיפורה של הפועל ירושלים כמועדון".

מהאדומים מהבירה נמסר: "אבי, בשר מבשרה של הפועל, איש המשפחה האדומה בכל רמ"ח איבריו, היה דמות רבת משקל בדרכו של המועדון להפוך אחד מהמועדונים המובילים בכדורסל הישראלי. נאמנותו הרבה להפועל באה לידי ביטוי בשנים קשות כלכלית, בהן עשה ימים כלילות כדי להוסיף ולבסס את המועדון לקראת תור הזהב שיגיע בזכייה הראשונה בגביע המדינה בעונת 1995/96".

עוד נמסר: "אבי, אביו של מנכ"ל המועדון לשעבר גיא הראל, מעולם לא עזב את המועדון. נוכחותו החמה בלטה בכל מגרש בארץ ובעולם. אהבתו העזה למועדון ניכרה בעשרות רבות של שנות התמדה והקרבה בעבור הצלחתו של המועדון – כאיש הנהלה וכאוהד מושבע. הפועל משתתפת בצערם הכבד של משפחת הראל; אשתו דינה, ילדיו גיא יובל וערן ובני ביתם. אבי יקר, נוח על משכבך בשלום. נתגעגע".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW