טניסענפים אחרים

אבי פרץ מונה לוועדה המארגנת של טורניר ה-ATP בסופיה

לאות סולידריות עם ישראל ולאור הקשרים המצוינים בין ראשי האיגודים בישראל ובבולגריה, יושב הראש זכה לכבוד: ''הצעה שהגיעה כדי להראות תמיכה. לצערי הטורניר יתקיים בבולגריה בשל השואה בישראל''

לאחר ביטול טורניר ה-ATP, שהיה אמור להתקיים בתל אביב בתחילת חודש נובמבר, נבחר במכרז איגוד הטניס הבולגרי להיות אחראי על ארגון הטורניר אשר יתקיים בסופיה בעוד כשבועיים. לאות סולידריות עם ישראל ולאור הקשרים המצוינים בין ראשי האיגודים ושיתוף הפעולה העתידי המתוכנן החליט היום (ראשון) למנות יו"ר האיגוד הבולגרי סטפן צבטקוב את יו"ר איגוד הטניס אבי פרץ לוועדה המארגנת של הטורניר.

סטפן צבטקוב אמר: "זה כבוד גדול שאבי פרץ הוא חלק מהועדה המארגנת של הטורניר, אני מקווה שזו רק ההתחלה של שיתוף פעולה פורה בכל הרמות בין איגוד הטניס בישראל לאיגוד הטניס הבולגרי".

אבי פרץ מסר: "קיבלתי את הצעתו של מר צבטקוב להיות חלק מהועדה המארגנת של הטורניר. לצערי הטורניר יתקיים בסופיה עקב השואה שישראל חווה בימים אלו. ההצעה מהאיגוד הבולגרי הגיעה הן כדי להראות את הכבוד והתמיכה שלהם לישראל והן כדי להתחיל שת"פ בין האיגודים, שת"פ שכבר נדון לא מעט זמן ורק חיכינו לזמן הנכון. לאחר שישראל תחזור לשגרה שקטה, נמשיך להניע את כלל התכניות שהיו אמורות להתחיל בימים אלו. אני מחזק את כוחות הביטחון וההצלה וסומך עליהם שיביאו את התוצאה הרצויה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button