כדורגל ישראליליגת העל

אביטן: "ברור לנו ששתי הקבוצות מגיעות לחוצות, ורוצות נקודות"

הפועל חדרה סופרת ארבעה הפסדים בארבעת המחזורים עד כה ומחר (שבת, 19:45) היא תתארח אצל מ.ס אשדוד במטרה לצבור סוף סוף נקודות ראשונות. המאמן: ''אנחנו לא מנסים לנטרל את הלחץ, בכדורגל יש לחץ''

הפועל חדרה, הקבוצה היחידה בליגת העל שלא צברה אפילו נקודה אחת בארבעת המחזורים עד כה, תתארח מחר (שבת, 19:45) אצל מ.ס אשדוד שלזכותה רק נקודה אחת עד כה. המאמן ניסו אביטן מתכנן מהפכה של ממש בהרכב, כשלא פחות מחמישה שחקנים שלא עלו ב-11 מול הפועל חיפה יפתחו מחר. אוהד לויטה, ששגה מול האדומים מהכרמל והוחלף כבר במחצית, לא צפוי לפתוח, כאשר גיא הרמן צפוי לעמוד בין הקורות. המגן דיא לבאבידי יחזור להרכב, כאשר תמיר עדי ייעדר בשל גב תפוס.

המאמן ניסו אביטן אמר לקראת המשחק: "עשינו את כל ההכנות וננסה להגיע מוכנים. ברור לנו ששתי הקבוצות מגיעות לחוצות, ורוצות נקודות. אני מקווה שנצליח להביא מחר לידי ביטוי את היכולת שלנו ולצאת עם נקודות. אנחנו לא מנסים לנטרל את הלחץ, בכדורגל תמיד יש לחץ ולפעמים הדברים הולכים בכיוון שלך ולפעמים לא. אנחנו מרוכזים בלעבוד קשה ובנסיון להפוך את הקערה ולייצר תוצאות חיוביות. יש תקופות שדברים לא מתחברים ולא הולך, אבל אני מאמין בקבוצה שלנו, אני יודע שיש לנו קבוצה טובה. נצטרך לעבוד קשה ולהביא את הנקודות בכוח ובשיניים ואנחנו באמת מחכים כבר לרגע הזה".

ההרכב המשוער: גיא הרמן; דיא לבאבידי, סולימאן קוליבאלי, עידו לוי, קויה מבאה; מנשה זלקה, תמיר גלזר, סמי בורארד; טוני גומס, ארון לייה איסקה, רז טוויזר.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW