ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

אביב לוי סיימה במקום החמישי באליפות אירופה בטריאתלון

הטריאתלטית הבכירה של ישראל השיגה מקום מכובד בגמר ב' של התחרות שמתקיימת בטורקיה: ''מרוצה מעצמי, זו הפעם הראשונה שלי באליפות אירופה לבוגרות ולמדתי מההתנסות הזאת רבות''

הטריאתלטית הבכירה של ישראל אביב לוי סיימה היום (שבת) לפני שעה קלה במקום ה-5 בגמר ב' של אליפות אירופה לנשים בטורקיה בו השתתפו 30 טריאתלטיות. התחרות התנהלה בתנאי מזג אוויר קשים של 40 מעולות.

דירוג זה הציב אותה במקום ה-35 בדירוג הכללי לבוגרות ובמקום ה-27 בתחרות עד גיל 23, שתי תחרויות ראשונות שלה בקריירה בגילאים אלו. לוי בת ה-20 החלה את התחרות היום בצורה טובה. בשחייה למרחק של 270 מטרים היא יצאה שלישית מהמים. ברכיבה ל-8 קילומטרים היא השתלבה בקבוצת בריחה יחד עם עוד 2 טריאתלטיות שרכבו בקצב טוב ובריצה ל-1.7 קילומטרים היא גילתה יכולת טובה וסיימה במקום ה-5.

אביב לוי סיכמה את התחרות היום ואמרה: "אחרי יום מאכזב אתמול, היום אני בהחלט מרוצה מעצמי. ניהלתי הרבה יותר טוב מאתמול את תכנית הנוזלים והתזונה שלי במהלך הרכיבה, מה שבא לידי ביטוי היטב בריצה ונלחמתי על כל שניה. בגדול, ביצעתי תיקון למה שקרה אתמול (שישי). זוהי הפעם ראשונה שלי באליפות אירופה לבוגרות ולמדתי מההתנסות הזאת רבות. גם הניקוד כאן להמשך הדרך משמעותי" .

בהמשך השנה צפויה לוי להשתתף בלפחות עוד שתי תחרויות בינלאומיות אך עדיין אלה טרם נקבעו.

איתמר לבנון (צילום פרטי)

הטריאתלט איתמר לבנון ממכבי TRIMORE תל אביב סיים במקום ה-19 בגמר אליפות אירופה בספרינט בטורקיה בתנאי מזג אוויר קשים של 40 מעלות. לבנון סיים תחרות טובה בתחושת החמצה. לגמר הבוגרים בו השתתפו 30 טריאתלטים, העפיל אתמול מהמקום החמישי.

לבנון, שיחגוג בעוד כשבוע וחצי את יום הולדתו ה-22, סיים במקום ה-14 בקטגוריית הגיל u23. בשחייה סיים איתמר ביחד עם הדבוקה המובילה, אבל במהלך הרכיבה, שנחשבת לחלק החזק שלו, לא הצליח להתברג בחלק הראשון. בריצה הצליח איתמר להתקדם מספר מקומות וסיים בסופו של דבר במקום ה-19.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW