ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

אביב לוי: "ההופעה בתחרות – שליחות לאומית עם אחריות גדולה"

הטריאתלטית הבכירה של ישראל שסיימה במקום ה-34 בתחרות גביע העולם הראשונה שלה בקריירה: ''באופן טבעי הרגשתי מחויבות הרבה יותר משמעותית''. דולגופיאט: ''מעתה בכל תחרות אייצג את כל הנרצחים''

"באופן טבעי הרגשתי היום מחויבות הרבה יותר משמעותית. ההופעה שלי בתחרות מהווה עבורי שליחות לאומית עם אחריות גדולה. זה נתן לי הרבה מאד כוח", כך סיכמה אביב לוי, הטריאתלטית הבכירה של ישראל שסיימה במקום ה-34 בתחרות גביע העולם הראשונה שלה בקריירה היום (שבת) בטונגיונג שבדרום קוריאה.

בתחרות הספרינט (750 מטרים שחייה, 20 קילומטרים רכיבה על אופניים ו-5 קילומטרים ריצה, שהתקיימה במזג אוויר קר (10 מעלות) בה השתתפו 54 טריאתלטיות, קיבלה לוי הרבה מאד ביטויי תמיכה ועידוד אישיים מצידן של ספורטאיות שהשתתפו בתחרות.

איתמר לבנון (צילום פרטי)

בפתיחת התחרות, בשחייה, הרגישה לוי טוב אך בהמשך פחות מצאה את עצמה ויצאה בדבוקה השנייה. ברכיבה, במסלול עם עליות משמעותית נתנה עבודה טובה ובריצה הרגישה טוב והייתה מרוצה מהתוצאה בסיום.

הנציג השני של ישראל בתחרות, איתמר לבנון ממכבי TRIMORE תל אביב סיים במקום ה-56 מבין 65 משתתפים. "רציתי לסיים במקום הרבה יותר טוב. נקודת הפתיחה שלי בשחייה, בה הניווט שלי לא היה טוב, גרמה לכך שנשארתי מאחור", אמר לבנון והוסיף: "על קו הזינוק הרגשתי שמדינת ישראל מאחוריי ושהפעם אני מקדיש את התחרות למשפחות שאיבדו את יקיריהם". 

בתוך כך, אגודת מכבי תל אביב שיתפה במסר של האלוף האולימפי ארטיום דולוגפיאט. מהאגודה נמסר: "לפני שבועיים, ביום שבת השחור ה-7 באוקטובר, זכה ארטיום דולגופיאט בתואר אלוף העולם בתרגיל הקרקע בהתעמלות מכשירים והפך לספורטאי הישראלי המעוטר בהיסטוריה. בבוקר התחרות התעורר ארטיום בשעה 5:30 מהתראות בפלאפון על אזעקות בישראל ולמרות זאת ולמרות הלחץ סביבו, הצליח לבצע תרגיל איכותי בגמר שנערך בבלגיה והוכתר לאלוף העולם לראשונה בקריירה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button