כדורגל ישראליליגת העל

אבוקסיס לקראת הפועל חיפה: "משחקים יותר טוב וחייבים המשכיות"

בית"ר ירושלים ממשיכה ברצף המשחקים והפעם הצהובים שחורים שלנו מצפינים לסמי עופר, כדי לפגוש את הפועל חיפה למשחק חשוב מאוד, שיכול להזניק את הקבוצה כלפי החלק העליון במקרה של ניצחון שני ברציפות. נציין כי למשחק שיתקיים מחר (חמישי, 20:30), נותרו עוד כרטיסים עבור אוהדי בית"ר.

המאמן, יוסי אבוקסיס, התייחס לפתיחת הסיבוב השני ולמטרות שיש לו מהקבוצה: "פותחים סיבוב חדש, ואנחנו רוצים להשיג יותר נקודות ממה שרואים בטבלה, השגנו 18 נקודות, ואמנם מבחינת הנקודות אנחנו בשישייה הראשונה, אבל בגלל המינוס ארבע אנחנו בפיגור, ואנחנו נצטרך להשיג יותר נקודות כדי להיות בפלייאוף העליון. זה מאוד קשה אבל אפשרי. אנחנו בהתקדמות, הקבוצה נראית יותר טוב. אנחנו משחקים יותר טוב, וצריכים לעשות המשכיות".

אבוקסיס הודה: "אני מרגיש את השינוי. חזרנו מהפגרה, ולקח לנו שבועיים שלושה להיכנס לעניינים, גם מבחינת היכולת וגם מבחינת התוצאות. השתפרנו באיכות של המשחק, בכושר המשחק, גם מבחינת רמת המשחק, חזרנו אחרי חודשיים ללא כדורגל, לקח לנו קצת זמן, ואנחנו מרגישים שאנחנו נראים יותר טוב. אנחנו כמו כולם בעומס המשחקים המטורף הזה, ואני לא היה דבר כזה. אבל זה מה שהוחלט, ועם זה נמשיך. כל הקבוצות סובלות מפציעות, צריך להתמודד עם זה, אבל הוכחנו שאנחנו יכולים להגיע בכושר".

לסיום, המאמן התייחס גם ליריבה, הפועל חיפה, ונזכר גם בסיבוב הראשון: "זה אחד המשחקים שפספסנו במשחק הראשון, הובלנו ואז הפסדנו. מאז עבר הרבה, אנחנו לא אותה קבוצה, התחזקנו מאז. הפועל חיפה זאת קבוצה טובה, שנמצאת באזור המקום השלישי, וזה משחק מאוד משמעותי עבורינו להמשך".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW