כדורגל ישראליליגת העל

אבוקסיס: "לו המצב שלנו היה אחר, אולי היינו מתעסקים ברכישה"

מאמן הפועל ת''א הוסיף לקראת המפגש המסקרן מול בית''ר ירושלים במוצ''ש (20:00) בבלומפילד: ''משחק פיקנטי, אבל לא מתעסק בזה. ככל שעוברים המשחקים ואנחנו לא מנצחים, המצב רק נהיה קשה יותר''

הפועל תל אביב בצרות צרורות. היא מעל הקו האדום רק בזכות הפרש שערים ובתשעה משחקים של יוסי אבוקסיס על הקווים מאז עזב את בית"ר ירושלים בטריקת דלת שכללה בין היתר סכסוך מתוקשר עם הבעלים ברק אברמוב, הקבוצה לא ניצחה אפילו פעם אחת. במוצ"ש (20:00) האדומים יארחו את הירושלמים בקרב תחתית מסקרן במיוחד במחזור ה-30 בפלייאוף התחתון.

המאמן יוסי אבוקסיס דיבר היום (חמישי) במסיבת העיתונאים לקראת המשחק בבלומפילד: "יש לנו הרבה דברים לתקן בקבוצה. אם לא הייתי מאמין שאפשר להישאר לא הייתי מתקן דברים, אנחנו יכולים לעשות את זה. תקופה רעה אבל האמונה גדולה. אין בהרבה קבוצות את הביחד שיש להפועל תל אביב. יש עוד ארבעה משחקים. המערכת מאמינה שאפשר לצאת מהמצב".

שחקני הפועל ת"א חוגגים (אסף הופמן)

אבוקסיס הוסיף: "אנחנו כל הזמן ביחד. אנחנו עסוקים בלהשתפר. יש גב מהמערכת. מול הפועל פ"ת היה לנו משחק טוב ואלמלא השער בדקה האחרונה היינו מדברים אחרת. כל אחד יכול לנצח את השני בפלייאוף התחתון, זה מה שאנחנו צריכים לעשות. המסקנה הא להיות מרוכז יותר, לא שיש חוסר רצון. להפך. אנחנו קצת מאבדים ריכוז במשחקים מרוב שאתה רוצה".

המאמן דיבר על קבוצתו לשעבר: "בית"ר משחקת היום כדורגל קצת אחר, שחקנים שלא היו שם כשהייתי. כולם מכירים את כולם בליגה הזאת. יש להם שחקנים טובים ומסוכנים, נצטרך לדעת לסגור אותם ולהביא יכולת טובה. הסגל כשיר ומתאמן. אנחנו חייבים הרבה לקהל הזה, יש להם כוח אדיר. יש תקופות כאלה למאמן".

דייויד קופרמן מול הפועל פ"ת (אסף הופמן)

לסיום, אבוקסיס נשאל על רכישת הקבוצה המסתמנת על ידי אדמונד ספרא, והודה: "לא חושב על זה בכלל, יש לנו הרבה דברים לתקן בקבוצה ואנחנו מתעסקים בזה, זה לא משהו שאנחנו מתעסקים בו. לא שוחחתי את דייויד מינצברג בשבוע האחרון. אף אחד לא מתעסק בזה. אנחנו כל כך עסוקים בכדורגל ובאיך להשתפר, יכול להיות שאם המצב היה אחר, כן היינו מתעסקים בזה".

המגן דייויד קופרמן סיכם את התחושות לקראת המשחק הביתי: "זה 11 מול 11. השאלה היא מי רוצה את זה יותר, מי מוכן לתת יותר. כולם מכירים את כולם בליגה. מביאים למגרש מה שאפשר, הלוואי שננצח בבית מול הקהל ונספק אותו. צריכים להמשיך במה שעשינו טוב".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW