כדורגל ישראליליגת העל

אבוקסיס: "כל משחק הוא על 6 נקודות, צריכים לייצר יציבות"

מאמן בית''ר ירושלים לקראת המשחק מחר (שבת, 19:30) מול הפועל ב''ש: ''רוצים להתקדם בטבלה ולהתקרב למקום השישי. רוצה לקבל משחקנים את הרמה שלהם''. יונה: ''מחכים לקהל''. איתי רגב יתארח במשחק

לאחר ארבעה משחקים ללא הפסד, בהם שני ניצחונות – כולל 0:3 על מכבי נתניה בחוץ – ושתי תוצאות תיקו, בית"ר ירושלים תארח מחר (שבת, 19:30) את הפועל באר שבע למשחק במסגרת המחזור ה-11 בליגת העל. מי שיתארח מטעם בית"ר במשחק הוא איתי רגב, הנער שחזר מהשבי ביחד עם אחותו מיה.

איתי, אוהד בית"ר, נחטף ממסיבת "נובה" שהתקיימה ברעים, ולאחר הרבה ימים של מתח וחשש, הוחזר לחיק משפחתו. הוא יגיע מחר למשחק בטדי, כשהוא מלווה באביו, אילן, ויהיה חלק מטקס מרגש אותו יערוך המועדון. כמו כן, יחד עם חזרת הקהל, ניתן שוב את הכבוד לחיילים שנפלו ולנרצחים, ונקריא את שמם, כשהקהל עצמו ידליק את הפנסים ואורות האצטדיון יוחשכו לחלוטין.

המאמן יוסי אבוקסיס אמר לקראת המשחק: "אנחנו ברצף משחקים של כל שלושה ימים משחק, שחקנים יצטרכו לנוח ולהתאושש. אנחנו נעשה אימונים בקצב להגיע לבארר שבע. יש שם שחקנים מצוינים, אולי בתקופה פחות טובה, אבל אנחנו רוצים להשיג נקודות. כמו שאמרתי, המינוס ארבע נקודות יושב לנו בראש ואנחנו רוצים להתקדם בטבלה ולהתקרב למקום השישי. כל משחק הוא קרב, הכל צפוף. יש קבוצות עם עונה מדהימה כמו ריינה, אבל פרט לכך יש קרב, כל משחק פה הוא על שש נקודות".

אבוקסיס הוסיף: "כמובן שגם צריך להסתכל איך מתקדמים גם ביכולת וגם בתוצאות. אנחנו צריכים לייצר יציבות. נגד נתניה היה קהל, וכבר הייתה אוירה של טירוף, של כיף, לשמוע את האנרגיות. בלי קהל זה לא כדורגל. אני שמח שחוזר ומקווה שיחזור כל הקהל, ויחד עם זאת צריך לזכות ולהזכיר כמה אנחנו מחכים לכל החטופים שיחזרו אלינו הביתה כולם במהרה".

המאמן סיכם: "אני רוצה לקבל יציבות, אני רוצה לקבל משחקנים את הרמה שלהם. בגלל הרצף משחקים, חשוב מאוד איך השחקנים יתאוששו. צריך לזכור שמגיעים אחרי חודשיים בלי כדורגל ופתאום כל שלושה ימים משחק. זה לא יהיה אותו דבר. אולי נצטרך לעשות שינויים. לעשות ריענון. קשה מאוד ככה, זה גוף בסופו של דבר, ויש עייפות בסופו של דבר. אני מקווה שנביא יכולת טובה יותר גם למשחק".

שחקני בית"ר ירושלים חוגגים (ליאת אבשלומי)

הקשר עדי יונה אמר: "חזרנו אחרי פגרה ארוכה, יוסי נותן לנו את הכלים. אנחנו מנסים לעשות הכל כדי להשתפר. להיראות הרבה יותר טוב, אבל אנחנו שמחים שבשבוע שבועיים האלה אנחנו מביאים נקודות מכל המשחקים. מקווים להביא את המשחק שלנו יותר לידי ביטוי. משחק עם קהל ובלי קהל הוא שונה לחלוטין. אנחנו מחכים לראות אותו מחר בטדי. תמיד כיף שהקהל שלנו איתנו".

יונה סיכם: "עכשיו צריך לצבור כמה שיותר נקודות ולהגיע למקום שאנחנו ראויים לו. מבחינה אישית, אני מציב לעצמי יעד להביא את היכולות שלי יותר למשחק. אני יכול להעיד על עצמי, שבסופו של דבר כיף לי והדרייב שלי הוא לשחק עם קהל. אני רוצה לשחק עם מגרשים עם קהל, לי זה עוזר, אני אוהב".

בנושא אחר, לאחר שלא מעט אוהדי בית"ר ירושלים נרצחו ונפלו מאז ה-7 באוקטובר, הוחלט כי באצטדיון טדי יוקם קיר הנצחה לזכרם. בהודעה שפרסם ארגון האוהדים לה פמיליה נכתב: "חשבנו רבות איך אנחנו יכולים להנציח את הנופלים מתחילת המלחמה, והיום אנחנו מתרגשים לספר לכם שפנינו בבקשה להנצחת חברינו היקרים אשר נרצחו בדם קר במסיבה ב-7.10 ולזכרם של כל האוהדים הגיבורים אשר נפלו במלחמה, הי״ד".

הגענו לחברת אריאל ולעיריית ירושלים, בעזרת תיווכו של מנהל אצטדיון טדי ברק גורגי, ואנחנו שמחים לבשר כי בקשתנו לקבל קיר הנצחה בטדי נענתה בחיוב רב. קיבלנו את הקיר הכי מיוחד ומייצג, בלב ליבו של היציע המזרחי כך שכל אוהד בית״ר אשר יכנס ליציע המזרחי יראה, יתרגש ויזכור. אנחנו נעשה ככל שביכולתנו לפעול למען הנצחת חברינו הגיבורים אשר מסרו את נפשם. מצדיעים לכם מטדי הצהובה ועד לגן עדן. יהי זכרם ברוך".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button