כדורגל ישראליליגת העל

אבוקסיס: "יש שחקנים שלא עומדים בלחץ, מנסים להחזיר ביטחון"

מאמן הפועל ת''א הוסיף לקראת הפועל ירושלים בשבת (19:30): ''צריך להחזיר לשחקנים את הביטחון, חושבים על שינויים. מקווה שבית הדין לא יוריד לנו נקודות עד הסוף''. בלוריאן: ''אנחנו, השחקנים, אחראים למצב של הקבוצה''

כשהיא שתי נקודות בלבד מהקו האדום, הפועל תל אביב תפגוש בשבת ב-19:30 את הפועל ירושלים במסגרת המחזור ה-25 של ליגת העל. האדומים עם ניצחון בודד ב-13 משחקי הליגה האחרונים והם בצרות צרורות – שני מחזורים בלבד לסיום העונה הסדירה. בארבעת המשחקים תחת יוסי אבוקסיס, הקבוצה צברה 2 נקודות בלבד מ-12 אפשריות ומאזן השערים שלה עומד על 4:0.

המאמן יוסי אבוקסיס אמר לקראת המשחק: "אנחנו חושבים על שינויים במערך ובציוות השחקנים. זה נכון שצריך להשתפר ביכולת שלנו, עבדנו על ההתקפה ונמשיך לעבוד על זה, כדי שנוכל להיראות יותר טוב. אנחנו מדברים עם השחקנים, קצת להחזיר להם את הביטחון. אני מרגיש במשחק וגם אחרי זה שאני צופה שהם מאוד מאוד רוצים, אבל יש לחץ ויש שחקנים שקצת לא עומדים בו. אנחנו יכולים וחייבים לשחק יותר טוב, יש שחקנים שאיבדו ביטחון והתפקיד שלנו הוא להחזיר להם אותו".

אבוקסיס הוסיף: "אני נמצא פה חודש בערך, כל אימון אני לומד משהו חדש על הקבוצה. עכשיו לא הזמן לדבר על הבעיות אלא לטפל בהן. זה לא נעים לא לכבוש ולא לנצח ארבעה משחקים, אני לא רגיל לזה. גם לי כמאמן וגם למועדון זה לא נעים, אבל אנחנו ביחד. אני מקבל המון תמיכה מהמון אנשים. אני מנסה לשפר כל הזמן, וזה מה שנמשיך לעשות עד שנהיה טובים. מצבו של דן איינבינדר? יש עוד יומיים עד המשחק ונראה מה מצבו. גם אוז'בולט יצא באמצע האימון. מי שיעלה על המגרש יהיה חייב להביא את היכולת".

על הורדת הנקודות, אמר המאמן: "יש לי כל כך הרבה צרות בתוך הקבוצה, שעכשיו אני אתעסק בבית הדין? אני חושב שהעונשים האלה לא צריכים להיות, זה יכול להכריע ירידה ואליפות. הראש שלי כל כך מרוכז בקבוצה, שאני מקווה שלנו לא תהיה עוד הורדת נקודות, וגם הקהל שלנו צריך ללמוד מזה כי היום על כל דבר מורידים. אני יודע מה זה לשחק בלי ביטחון, אתה מאבד כדורים פשוטים, והמשימה שלנו היא להחזיר לשחקנים את הביטחון".

אור בלוריאן עם הכדור (אסף הופמן)

אבוקסיס סיכם: "הפועל ירושלים זו קבוצה שעוד יכולה להגיע לפלייאוף העליון, שתי הקבוצות חייבות לנצח ויהיה משחק חזק. אנחנו יודעים שאנחנו חייבים להביא את הנקודות, אבל בחכמה. אנחנו צריכים לבוא עם יותר ביטחון, להיות קצת יותר חכמים. בכל פעם אנחנו מתרגלים גם התקפה, גם איך אנחנו מגיעים למצבים ואיך מייצרים מצבים. גם לקראת המשחק הזה אנחנו בעיקר עובדים על הביטחון, הרגשתי את זה במשחק האחרון".

הבלם אור בלוריאן סיכם: "יש לחץ אצלי ואצל כל השחקנים, אבל זה חלק מהמקצוע והשחקנים הטובים צריכים לדעת להתמודד עם הלחץ. כולנו אחראים גם למשחק ההגנה וגם ההתקפה. יש אופטימיות בשיחות בין השחקנים, יש חדר הלבשה טוב ומגובש, אנחנו מנסים להרים אחד את השני ויודעים שהכל בראש".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW