כדורגל ישראליליגת העל

אבוקסיס: "הפחתת הנקודות מלחיצה אותנו, זה מהווה משקולת"

מאמן בית''ר ירושלים דיבר לקראת המשחק בשבת (19:30) מול בני סכנין: ''זה מפריע לשחקנים ומלחיץ את המערכת, אני אומר להם לא להתייחס לזה. מרוצה מהיכולת ולא מהכדורגל, מצפה שניראה טוב יותר בשבת''

אחרי רצף של שלושה הפסדים, בית"ר ירושלים חזרה לצבור נקודות בשני המחזורים האחרונים. לאחר ה-0:1 הקשה בדרבי, מחזיקת הגביע אף סחטה תיקו בחוץ מהאלופה מכבי חיפה ביום ראשון, ומחרתיים (שבת, 19:30) תנסה להמשיך במגמת העלייה כשתארח את בני סכנין במסגרת המחזור התשיעי.

המאמן יוסי אבוקסיס אמר לקראת המשחק: "אני פחות מרוצה מהכדורגל. אנחנו צריכים לשחק יותר טוב, אבל אני מאוד מרוצה מהמחויבות והגישה של השחקנים. הגענו למכבי חיפה אחרי משחק שלישי בשבוע והגענו סחוטים. אנחנו לא בכושר שלהם ולא שיחקנו כמוהם באירופה. התוצאה הייתה טובה, אבל אנחנו צריכים לשחק יותר טוב. אני כבר מצפה שניראה בשבת יותר טוב מבחינת הכדורגל שלנו, היה לנו זמן להתאושש ולעשות הכנה יותר טובה. אנחנו רעננים יותר ואני מצפה שניה מאורגנים יותר".

שחקני בית"ר ירושלים חוגגים (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

אבוקסיס הוסיף: "זה לא פשוט חודשיים ללא כדורגל ומשחקי אימון. הגענו עם שחקנים זרים שלא היו פה כמעט 40 יום. זה לא פשוט, זה נשמע תירוצים, אבל זו האמת. קשה לשחקנים לחזור אחרי חודשיים לרצף של שלושה משחקים בשבוע. אני שמח שהשגנו ארבע נקודות בשני המשחקים האלה. חסרות לי עוד 2-3 נקודות, אבל מבחינת הכדורגל אנחנו חייבים להיראות יותר טוב. אני מצפה ליותר ורוצה לראות את זה בשבת".

על המינוס 4 נקודות של הקבוצה בטבלה, אמר המאמן: "המינוס ארבע מאוד קשה לשחקנים ומלחיץ אותם ואת המערכת. אני דואג להגיד לשחקנים כל הזמן שהמינוס ארבע זה נקודות שהרווחנו אותם. אני לא מוריד כרגע את הנקודות כי זה מלחיץ מאוד את השחקנים. זה מפריע לנו, אני לא אשקר. זה מלחיץ אותנו, אבל אני מנסה להכניס לשחקנים לא להתייחס לזה. אולי גם יקבלו שכל בבית הדין ויחזירו לנו את ארבע הנקודות".

לא חזר לישראל. דני הוצ'קו בפעולה (ליאת אבשלומי)

על מצב הפצועים, אמר אבוקסיס: "אחרי היום ניראה יותר לגבי הפצועים. אורל דגני הגיע אחרי שלושה ימים שהיה חולה, עם אורי דהן יש לנו קצת בעיות, אבל שחקנים מחכים לצ'אנס שלהם ורוצים לעשות את העבודה. כמובן שאנחנו חושבים תמיד על חלון ההעברות, בכל זמן נתון אנחנו חושבים איך לשפר את הקבוצה. כמובן שאחרי שדני הוצ'קו לא חזר אנחנו חושבים על ינואר ובודקים מספר אופציות בכמה תפקידים. שחקנים שיהיו טובים יישארו ותמיד אנחנו חושבים על איך להתחזק ולשפר דברים".

לסיום, התייחס המאמן גם ליריבה: "ראינו את המשחקים האחרונים שלהם, עכשיו באספה ראינו שהם עשו דברים טובים מאוד. הם כמעט חזרו מול מכבי תל אביב, זאת קבוצה עם אופי, טובה ולוחמת עם הרבה שחקנים ביכולת טובה. נצטרך להיות הרבה יותר טובים ביכולת שלנו ולהביא תוצאה טובה – שזה לנצח. אנחנו רוצים להמשיך את העלייה הקטנה שעשינו בשבוע האחרון".

איסמעילה סורו עם הכדור (ליאת אבשלומי)

הקשר איסמעילה סורו התייחס לחזרה לישראל בזמן מלחמה: "במלחמה רציתי לחזור. אני בסדר, הכל בסדר. אני מרגיש טוב והמשפחה שלי בסדר. אני רק רוצה לשחק כדורגל ולהתרכז בזה. אני מקווה שהמלחמה תיגמר ושכולם יחזרו לביתם, זה מה שאני רוצה כרגע. צריך להתרכז ולהביא את הנקודות בכל משחק. אני צריך להמשיך לעבוד כי כרגע זה לא מספיק. כל הקבוצה צריכה לעבוד קשה ולהיות מרוכזת לאורך כל המשחק. האווירה השתנתה, קשה לכולנו לחזור אחרי חודשיים, אבל שחקן כדורגל צריך להיות מרוכז ולעבוד כל הזמן".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button