כדורגל ישראליליגת העל

אבוקסיס הודה: "השוק מוגבל, מגיעים במצב לא אופטימלי"

עם מינוס 4 נקודות, בית''ר ירושלים פותחת מחר (שני, 20:00) את הליגה במשחק רדיוס בבלומפילד מול הפועל חיפה. המאמן: ''תומא רוצה לעזוב, אנחנו מנהלים מו''מ עם שחקנים". קריאף: ''המינוס יושב בראש''

אחרי עוד קיץ לא רגוע וכשהסגל שלה רחוק מלהיות במצב אידיאלי, בית"ר ירושלים נערכת למשחק פתיחת העונה שלה בליגת העל מחר (שני, 20:00) נגד הפועל חיפה, שיתקיים באצטדיון בלומפילד בשל עונש רדיוס. החלוץ פרד פריידיי ייעדר בשל פציעה, בעוד הקפטן אופיר קריאף בספק.

המאמן יוסי אבוקסיס אמר לקראת המשחק: "גם בגלל פציעות וגם בגלל שיש לנו מו"מ תקוע עם מספר שחקנים – אנחנו לא במצב הכי אופטימלי לפתיחת העונה בליגה. אני מקווה שנשלים את ההחתמות בימים הקרובים. אנחנו נחושים ורעבים לפתוח את העונה כמו שצריך. גם ההנהלה וגם אני עושים הכל כדי לצרף שחקנים איכותיים, יש באמת רצון. שוק השחקנים האיכותיים הוא לא גדול, אתם רואים את זה בקבוצות אחרות. גם אם זה לוקח עוד קצת זמן, אנחנו מתעקשים להחתים שחקנים טובים".

טרזיי תומא מול ג'ורג'ה יובאנוביץ' (ישי נאמן)

אבוקסיס הוסיף: "אנחנו צריכים להיות רגועים ולא להתעסק במינוס 4 נקודות שיש לנו. אם נהיה קבוצה טובה נצליח לסגור את זה ואסור לנו להילחץ. אנחנו רק במחזור הראשון, לכל הקבוצות קשה וכולן מתכוננות תוך כדי תנועה. חבל לי רק על הפצועים, אבל עדיין אני חושב שיש לנו שחקנים טובים שיכולים לעשות את העבודה מחר. כמובן שאנחנו רוצים להיות קבוצה יותר טובה מאשר העונה שעברה ולרשום פתיחת עונה הרבה יותר טובה. אנחנו רוצים מספר אפשרויות בכל עמדה כדי שיהיו להם תחליפים טובים. בקבוצה כמו בית"ר צריך משהו כזה ואנחנו שמים דגש על זה. אנחנו רוצים לשפר את משחק ההגנה שלנו שלא היה טוב בשנה שעברה".

באשר לטרזיי תומא, אמר המאמן: "הוא הודיע לכולם שהוא לא רוצה להישאר בישראל. לי כמאמן אין מה לעשות, גם להנהלה ולא ואנחנו מנסים למצוא את הפתרון. כששחקן רוצה לעזוב את הכדורגל הישראלי – תמיד הוא עוזב, בלי קשר לחוזים ולכסף. אנחנו בבית"ר צריכים שחקנים שירצו להיות פה. אני לא יכול לתת לתומא לשחק. אנחנו נצטרך לקבל מספרים משחקני ההתקפה. אולי נצטרך לשנות קצת את צורת המשחק ולשחק כדורגל יותר מסודר עם פחות מתפרצות. אנחנו רוצים להביא שחקנים איכותיים שימלאו את החסר של אלה שעזבו. יחסית לאיך שהגענו עם כל החוסרים שלנו – השחקנים עשו עבודה טובה והיו מאוד מחויבים. אני מצפה לחזרה של השחקנים המובילים, לזרים שיגיעו ולדני הוצ'קו שייכנס לעניינים".

הקפטן אופיר קריאף הוסיף: "אני לא כשיר ב-100%, עשיתי שלושה אימונים בחודש האחרון, אני מקווה שאצליח לסחוב כמה שיותר. כמובן שיש עוד המון עבודה ויש עוד המון שחקנים שצריכים להגיע, זה לא סוד שאנחנו צריכים חיזוק ועולים מחר בהרכב שהוא פחות אידאלי למחזור ראשון. הקהל בא בהמוניו ואנחנו צריכים להחזיר לו עם קבוצה ראויה, אבל זה לא פשוט, שחקנים זרים מפחדים להגיע לישראל, לא יודע למה. אבל מחר תראו קבוצה טקטית ומחויבת".

קריאף סיכם: "מה שהיה בשנה שעברה זה היסטוריה, בכדורגל יש זיכרון קצר ולא ישפטו אותנו לגבי מה שעשינו בשנה שעברה, גם זה שנבוא בהרכב חסר לא יעניין אף אחד. אנחנו חייבים לעשות תוצאה טובה כי בגלל המינוס ארבע נקודות, אין לנו נקודות ‘רזרבה’ לתת. המינוס יושב בראש, פה כל איבוד נקודות הוא מאוד קריטי. אנחנו מבינים שהרזבות שלנו הסתיימו, מקווה שנצליח להיות עם מינוס אחד. ציפיות ריאליות? אי אפשר לקבוע כל עוד אין סגל סופי, אני מקווה שנשלים אותן כמה שיותר מהר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW