הישג אדיר: זהב קבוצתי לישראל במרתון, כסף לטפרירכש חדש לאדומים: טידג'אן קייטה מצטרף להפועל ב''שרכש חדש בדרך: שאפי סוליימנוב על סף חתימה בב''שתג המחיר של סיטי על ברנרדו סילבה: 100 מיליון ליש''טלקראת החזרה הביתה: דור פרץ עבר בדיקות רפואיותשחייה: גורבנקו ופיצ'וגין עלו לחצי הגמר באליפות אירופהבית''ר י-ם שילמה משכורות, תארח את ב''ש במושבהנשאר כתום: עילאי טרוסט האריך חוזה בסקציה נס ציונהמוכנים? אליפות העולם לנוער מגיעה לוולודרום הלאומיטוכל: ''כשלוחצים ידיים מסתכלים אחד לשני בעיניים''
אורי משיח בטור אישי לישראל ספורט:

פרידה מחבר יקר: לזכרו של נועם רפאל בינהורן ז''ל

ממייסדי אתר ''ישראל ספורט'' ומי שהכיר את נועם רפאל עוד בימיו הראשונים במערכת, נפרד בכאב מכתב האתר בעבר שהלך לעולמו בגיל 34 בלבד לאחר מאבק עיקש ואמיץ במחלה קשה

> 19:45

את נועם רפאל בינהורן הכרתי לפני שבע שנים. ניהלתי את אתר ישראל ספורט עם הבעלים מרדכי שלו והעורך הראשי אדי חליאבין ובמסגרת הקמת האתר הגיעו אלינו חבר'ה צעירים ומוכשרים שסיימו הכשרה במטרה להיות כתבים בבתי הספר השונים לתקשורת.

נועם רפאל בינהורן היה אחד מהם, אבל מיד ניתן היה לראות שיש בו משהו שונה אם זה בניצוץ בעיניים, אם זה בצורת הדיבור ובעומק שהפגין. הוא שאף לבנות את דרכו בתקשורת הספורט ורצה להגיע למצב שהוא מתפרנס בכבוד ממה שהוא אוהב. הרגשת נאמנות ויושר היו מנת חלקי ושאר צוות האתר שעבד איתו. נועם רפאל חווה קשיים בתחילת הדרך ואף שקל לוותר על החלום, אבל האופי שלו כח הרצון וההחלטיות שלו הובילו אותו לבסוף להיות כתב בכיר באתר ולסקר קבוצות בכירות כמו הפועל תל אביב ובני יהודה, לעבוד מול מועדונים ודוברים, שחקנים, מנהלים וסוכנים, ללכת לסקר משחקים, לראיין ולחוות את האהבה שלו לכדורגל מקרוב.

נועם רפאל בינהורן עם חלק מצוות האתר לדורותיו (צילום פרטי)
מאוחר יותר, כשעזבתי את האתר וענף התקשורת, נועם רפאל היה הראשון שכתב לי ברכה ארוכה מושקעת ומרגשת. בשש השנים שלי כמנהל וכתב ועורך באתרי ספורט, לא קיבלתי מכתב שלי פרגון הערכה ותודה כמו שהוא נתן לי וזאת על תקופה קצרה מאוד שעבדנו יחד. הוא תמיד הסתכל קדימה בחיוך ואופטימיות וידע לשמור איתי על קשר מה ששימח אותי מאוד וגרם לי להכרה שיש אנשים טובים בענף הזה שיודעים ללמוד להקשיב להבין ולפרגן ממה שלמדו ממך.

לפני כשלש וחצי שנים שמחנו צוות האתר לדורותיו בחתונתו של נועם רפאל עם בחירת ליבו. כעבור זמן נולד לו בת ושמחנו בשבילו. פתאום בתחילת החיים של זוג צעיר, נחתה מכה כל כך גדולה עם היוודע לנו על התקופה הקשה שהוא ומשפחתו עוברים בשל המחלה הארורה הזאת, שפוגעת בכל חלקה טובה ומחסלת את הטובים והאהובים שבתוכנו. נועם רפאל עבר סבל גדול ורצה להמשיך להילחם עבור משפחתו נועם רצה לנצח ולחיות. הוא נלחם כמו אריה במשך החודשים האחרונים, הוא נלחם כשהוא מורדם ומונשם וכולנו חיכינו לנס שלא הגיע. אנחנו מרכינים ראש לזכר חברנו ומחבקים את המשפחה היקרה. נועם רפאל בן כרמלה, יהי זכרך ברוך.

נגישות