בזכות הילדים: דורטמונד חזרה מפיגור ל-1:3 בפרייבורגלראשונה מאז 2005: מסי לא במועמדים ל''כדור הזהב''חבל: נבחרת השליחים מיקס של ישראל נפסלה בגמרשריפה פרצה בחדר החשמל באצטדיון טדי, אין נפגעיםמכבי נתניה הודיעה על מעבר קארצב לדינמו מוסקבהללא אבדיה: נבחרת ישראל ניצחה 96:104 את גאורגיהנבחרת הנוער בכדוריד העפילה לגמר אליפות אירופהזאק הנקינס נחת בישראל: ''באתי בכדי לזכות בתארים''אליפות אירופה: נבחרת הקדטים דרסה 55:81 את הולנדפורסמה רשימת המועמדים לפרס שחקן השנה של אופ''א
טל מילר בטור אישי לישראל ספורט:

האם חניה הוא גורם הרתעה בטדי?

טל מילר בטור אישי לישראל ספורט: כששאלתי אנשים שלא רכשו כרטיסים מדוע לא עשו זאת? הבנתי שהרוב פשוט נרתעו מההגעה לאצטדיון עקב חוויות קודמות- ''לקח חצי שעה עד שעלינו לשאטל צפוף, היציאה מהחניון לקחה ים זמן, יצא ששעה אחרי המשחק היינו רק ביציאה מירושלים''

> 22:04

האם חניה הוא גורם הרתעה שעלול להביא לכך שמחר (רביעי) אצטדיון טדי לא יהיה מלא עד אפס מקום במשחק שאמור למשוך 30 אלף צופים? עד עתה מעריכים שכ-22 אלף כרטיסים נמכרו וההערכה היא שכ-25 אלף אוהדים לפחות יגיעו למשחק. ההמלצה? תגיעו 3, 4 שעות לפני כדי להגיע בבטחה ובנוחות ובכדי למצוא חניה.

כששאלתי אנשים שלא רכשו כרטיסים מדוע לא עשו זאת? הבנתי שהרוב פשוט נרתעו מההגעה לאצטדיון עקב חוויות קודמות: "לקח חצי שעה עד שעלינו לשאטל צפוף, היציאה מהחניון לקחה ים זמן, יצא ששעה אחרי המשחק היינו רק ביציאה מירושלים" אמר לי אוהד אחד, שהיה במשחק בו הגיעו 30 אלף צופים מול הפועל ת"א והחליט שלא להגיע למשחק מול סנט אטיין. אוהד אחר שנוהג להגיע בעיקר למשחקים גדולים אמר: "סיוט למצוא חניה, פקקים נוראיים. הייתי בברצלונה במשחק של 90 אלף אוהדים, הייתה חנייה מסודרת, הגעתי עם רכב שכור, הזמנתי במחיר של 10 יורו נוספים לכרטיס מקום חנייה, קיבלתי תג, עברתי בלי בעיה, יצאתי בקלות מהאצטדיון והיה תענוג. אבל אצלנו? גם אם היו רוצים לעשות את זה, אין חניה".

הקהל של בית'ר', עלול לא להגיע בהמוניו (טל מילר)

כשלרכבת לוקח להגיע מתל אביב למלחה כמעט שעה וחצי נסיעה, אז גם הנסיעה הזו הופכת ללא כל כך כדאית כאשר בקווי האוטובוס ה"מתוגברים" צפוף עד כדי מחנק והגעה בשאטלים לחניונים המרוחקים לוקחת זמן כי אין נתיבים מועדפים לאוטובוסים שעומדים באותם פקקים כמו הרכבים הפרטיים. באצטדיון סמי עופר, זה עובד.  מי שמעוניין, רוכש כרטיס חניה שנתי או, במקרים מסויימים יכול לרכוש חניה למשחק בודד. האחרים? החניונים מסביב פזורים ומסודרים חלקם במרחק הליכה, האחרים? השאטלים אליהם מסודרים ונוחים. גם הרכבת מהירה ונוחה.

בירושלים, כשזה הגיע לבניית מתקנים גדולים ומפוארים כמו אצטדיון טדי והארנה חשבו בגדול, אבל כשזה הגיע לענייני תעבורה כנראה מישהו חשב בקטן וכך הקהל הכה גדול של בית"ר ירושלים נרתע בחלקו מלהגיע לאצטדיון. יהיו שיגידו- "הקהל הפנאטי יגיע, מי שלא רוצה להגיע שלא יגיע, אנחו נגיע באש ובמים", אבל השאלה היא- איזו תפאורה תהיה יותר יפה במשחק אירופי בכל מסגרת אחרת, כזו של  20 אלף צופים? או כזו של 30 אלף? אם הגישה לאצטדיון תהיה נוחה יותר.

נגישות