בזכות הילדים: דורטמונד חזרה מפיגור ל-1:3 בפרייבורגלראשונה מאז 2005: מסי לא במועמדים ל''כדור הזהב''חבל: נבחרת השליחים מיקס של ישראל נפסלה בגמרשריפה פרצה בחדר החשמל באצטדיון טדי, אין נפגעיםמכבי נתניה הודיעה על מעבר קארצב לדינמו מוסקבהללא אבדיה: נבחרת ישראל ניצחה 96:104 את גאורגיהנבחרת הנוער בכדוריד העפילה לגמר אליפות אירופהזאק הנקינס נחת בישראל: ''באתי בכדי לזכות בתארים''אליפות אירופה: נבחרת הקדטים דרסה 55:81 את הולנדפורסמה רשימת המועמדים לפרס שחקן השנה של אופ''א
טל מילר בטור אישי לישראל ספורט:

תעודת עניות

הקהל של הפועל ת''א, השופט ריינשרייבר ובכלל, כל הכדורגל הישראלי. כולם אשמים במחדל שאירע הערב באצטדיון בלומפילד. טל מילר מציג את הפתרון היצירתי שמצאו בפולין לבעיית האלימות

> 23:57

פיצוץ המשחק הערב הוא תעודת עניות לקהל של הפועל תל אביב, לכדורגל ישראלי ובעיקר לאיגוד השופטים ולשופט רועי ריינשרייבר. ההתפרצות למגרש וההתקפה האלימה כלפי ערן זהבי על המגרש הם מעשה אלים ומכוער, אבל הרחקתו של זהבי ליבתה ללא כל ספק את האלימות והביאה בסופו של דבר לפיצוץ המשחק.

אותו אוהד או כל אוהד אחר שפרץ למגרש יכל גם חלילה לדקור את זהבי או לנקוט בצעד קיצוני הרבה יותר. השופט צריך לתת את הדין לא פחות מאשר אוהדי הקבוצות ושחקני הקבוצות, שגם הם היו צריכים להרגיע את הקהלים שלהם ולא ללבות את האלימות שהמשיכה והביאה לפריצה נוספת של אוהדי משני הצדדים.

האירוע המביש הערב (ישי נאמן)
גם משטרת ישראל וחברת האבטחה צריכים לתת את הדין על מחדל האבטחה הקשה ויש לקוות שימוצה הדין עם האוהדים האלימים וכל הגורמים הנושאים באחריות למחדל. ערב שחור לכדורגל הישראלי. צריך לחזק את אנשי המנהלת על ההחלטה הנבונה לעצור את המשחק ולבטלו באווירה שנוצרה לא היה טעם להמשך המשחק ובמנהלת לקחו החלטה נכונה.

נראה שבהתאחדות במשטרה ובהנהלת האצטדיון לא מצליחים ללמוד מאירועי עבר. זה לא הדרבי הראשון בו מתפרעים אוהדים וב-10 השנים האחרונים כמעט לא היה דרבי בו לא התרחשו אירועים אלימים קשים. הגיע הזמן שמישהו יתעורר לפני שנתעורר בוקר אחד אחרי משחק ונשמע חס וחלילה על הרוגים. במצרים הליגה הושבתה לחצי שנה בגלל אירועי אלימות קשים שהסתיימו בהרוגים ופצועים במגרשי כדורגל.

שחקני מכבי ת''א עם השופט, רועי ריינשרייבר (ישי נאמן)
כשאני מסתכל עלינו אני רוצה להידמות לאנגליה שם פתרו את הבעיות ביעילות החוליגניזם כמעט ולא קיים במגרשים שם אפילו לעמוד אסור ואוהד שעומד מורחק ממגרש. אז אולי לא צריך להקצין כמו באנגליה, אבל אנחנו בהחלט לא רוצים להתדרדר לאירועים שהתרחשו בשכנתנו מצרים. אגב, כשביקרתי במשחק בליגה הפולנית, הורשיתי להיכנס למגרש רק לאחר שצולמתי במערכת מיוחדת וגם הדרכון שלי צולם ובכל כניסה עמדו מצלמות מיוחדות שזיהו את פניי במערכת ולא התאפשר לי לרכוש כרטיס למשחק ללא הרישום המוקדם. אולי גם זו דרך להתמודד עם ההתדרדרות.

נגישות