תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
סוראיה טורנס (יח''צ)

הדוגמנית הלוהטת נבחרה להשיק את המטבע הווירטואלי

חמישי | | 20:30    מאת מערכת ישראל ספורט

הדוגמנית והשחקנית, האקסית המיתולוגית של מייקל לואיס, השיקה בקמפיין ייחודי את Meta-xs, המטבע הווירטואלי החדש שניתן יהיה לעשות בו שימוש בעיר דיגיטלית. לא תצטרפו למארק צוקרברג ואילון מאסק?

עולם הקריפטו, הבלוקצ'יין והמטבעות הווירטואלים מתפתח מיום ליום - ביטקוין, איטריום ודומיהם - ואין ספק שמדובר בכסף של העתיד. בשבועות האחרונים הופיע מטבע חדש העונה לשם META XS והוא רושם עליות עוד לפני השקתו הרשמית. ההבטחה של המטבע היא כי בקרוב תושק עיר דיגיטלית שבה ניתן יהיה לסחור, לרכוש מוצרים, לפגוש אנשים, לסייר בתערוכות NFT ועוד. כל המסחר בעיר הזאת יעשה באמצעות המטבע.גם מארק צוקרברג עובד על עיר כזאת והשמועה אפילו אמרה שאולי אילון מאסק עומד מאחורי המטבע החדש. בניגוד למטבעות אחרים שהם רק מטבע, META-XS הוא מטבע שנותן משהו מעבר. חזון כלכלי נפרד שתומך במטבע. היזמים מתעתדים להקים באזור איחוד האמירויות ריזורט תיירות ובילויים. בשביל שלא תאכלו יום אחד את הכובע ותגידו איך פספסתי את הדבר הזה, נבחרת הדוגמנית והשחקנית - וכמובן האקסית המיתולוגית של מייקל לואיס - סוראיה טורנס כדי להשיק את הקמפיין החדש של המטבע שעלה ברשת סינמה סיטי. אתם עדיין כאן?

 

 

נגישות