עונה שישית ברציפות: דיא לבאבידי ימשיך בהפועל חדרהמרוץ הלילה ''מכביה בירושלים'' ייערך בעוד חודשייםבכר מתכנן רוטציה רחבה, 8,000 אוהדים יגיעו למושבההפועל ב''ש: ''רוצים להגיע בפורמה טובה לגמר הגביע''3 ספורטאים אולימפיים מובילים יקבלו חסות מהרבלייףסורקין: ''כולם היו שם במאני טיים'', הפועל נגד השופטיםהאלופה בחוץ: בוסטון בגמר המזרח על חשבון מילווקימילאן ואינטר ניצחו, האליפות תוכרע רק במחזור הנעילהאבן: ''שמח שהשחקנים ידעו לקחת את המשחק הזה''מכבי ת''א עלתה ל-0:2 עם 83:96 על הפועל ת''א בחוץ
ציון עיני בפעולה (יח''צ)

איש העסקים הישראלי שהפך לאלוף באגרוף תאילנדי

שני | | 08:30    מאת מערכת ישראל ספורט

מנכ''ל ומייסד ''קוד פארמה'' הפך לאלוף באגרוף תאילנדי לאחר שניצח את האלוף המקומי הצעיר ממנו ב-20 שנה: ''כתבתי צוואה ומתוך ידיעה ברורה שאו שאני יוצא עם חגורת האליפות, או שאני יוצא מת''

היסטוריה בתאילנד: איש העסקים ההולנדי-ישראלי, ציון עיני בן ה-48, זכה בסוף השבוע בחגורת האליפות והוכרז כ"אלוף הוא הין" באגרוף תאילנדי למשקל 70 ק"ג. בקרב הגמר, שזכה לסיקור נרחב בתקשורת המקומית, ניצח עיני בנוקאאוט את האלוף המקומי פט פאי לין (Pet Pai Lin) הצעיר ממנו ב-20 שנה וזאת שבוע לאחר קרב קודם גם בו ניצח בנוקאאוט בקרב מקדים את האלוף הקודם Tonphet.

לשני הקרבות עלה עיני עם צלע שבורה ולאחר מחלה אותה הסתיר מיריבו כדי לא לתת לו יתרון. עיני הוא מנכ"ל ומייסד חברת "קוד פארמה", שנמצאת בימים אלה בשלבים מתקדמים של ניסויים בתרופה שפיתחה נגד נגיף הקורונה ושעל פי הממצאים הראשונים זוכה להצלחה גדולה בהחלמת חולים במצב בינוני תוך זמן קצר.

ציון עיני בפעולה (יח''צ)
עיני מסר: "שלוש שנים אני מתאמן לקראת הרגע הזה שנדחה שוב ושוב בגלל הקורונה. זכיתי להתאמן עם אלוף העולם והאלוף התאילנדי, שהכשירו אותי וגרמו לי להוכיח שהגיל הוא רק מספר ושבסופו של דבר הנחישות וההתמדה מנצחות. לקרב הזה עליתי אחרי שכתבתי צוואה ומתוך ידיעה ברורה שאו שאני יוצא עם חגורת האליפות, או שאני יוצא מת. נתתי את כולי ואני גאה בניצחון הזה, שהוא הניצחון של מדינת ישראל כולה. זו גאווה אדירה שישראלי מנצח על אדמת תאילנד בספורט הלאומי של המדינה את האלוף המקומי, ממש היסטוריה"

נגישות