חי מהיורו עד גיל 19: ישראל - צרפת 0:0 (מחצית 1)מכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרתמוחמד שכר חתם לשלוש שנים נוספות בקריית שמונה
אביגיל עייש בתצוגה (אור גפן)

למען בנייתה של חברה מתוקנת: נשים צועדות אהבה

רביעי | | 15:30    מאת מערכת ישראל ספורט

20 נשים צעדו במתחם האירועים סנטרל כשהן יוצאות בקריאה נרגשת לכל הנשים להתאחד ולקחת אחריות משותפת. בין הצועדות: אביגיל עייש, זוגתו של דודו אוואט, ובתו של שוער העבר טל המתגוררת במאיורקה

אם מדברים על אחווה נשית, ראינו אחת כזאת אמש (שני), כשאביגיל זוגתו מזה חמש שנים של השוער לשעבר וכוכב השרדות בהווה דודו אוואט, הגיעה לאירוע כשהיא צמודה לביתו של אוואט, טל בת ה-19, ששתיהן מזכירות מאוד אחת את השניה במראה החיצוני. טל, שמתגוררת במיורקה עם אימה ושני אחיה, סיפרה שהיא ואביגיל חברות טובות ויוצאות אחת עם השניה.

פאני בר מוחא, ג'ני צ'רוואני, מוטי רייף, מירית גרינברג ואביגיל עייש (אור גפן)
20 נשים צעדו היום במתחם האירועים סנטרל ,שהן יוצאות בקריאה נרגשת לכל הנשים להתאחד,לקחת אחריות משותפת ולפעול למען בנית חברה מתוקנת. בין הצועדות: מירית גרינברג, סתיו סטרשקו, אירה דולפין, יובל כספית, אור שפיץ, מירי שפיץ, הדר מרקס, לינור סביניק, שני גולדשטיין, אלאיה הוף, ג'ני צרוואני, רוית אסף, מלכת היופי נועה כוכבא, דורין אור, מאיה שלג, שרון חזיז, ליבי נחימובסקי, פאני בוזגלו ואביגיל עייש, בת הזוג של דודו אוואט.

אביגיל עייש וטל אוואט (אור גפן)
עוד השתתפו דנית גרינברג, קורין גדעון, מוטי רייף ועוד. הנשים צעדו למען המטרה במתחם האירועים סנטרל ובבגדי המעצבת שירן מרגוט. האירוע נפתח בשיר החדש של הזמרת דורין אור שנכתב במיוחד לאירוע, ועם פתיחת התצוגה כל הנשים חתמו והפיצו את האמנה הדיגיטלית לחברה מותקנת. מוזמנות להכנס לקישור ולחתום גם אתן! 

נגישות