ענבר: נלמד ונתקן טעויות תוך מתן גיבוי מוחלט לשופטיםשלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקי
עופרי ארד (צילום: אסף לוי)

בלם מכבי חיפה והנבחרת בקמפיין חדש לגיוס תרומות

שני | | 15:00    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקן מכבי חיפה ונבחרת ישראל בכדורגל, עופרי ארד, יוצא השבוע בקמפיין גיוס תרומות למשפחות נזקקות, לקראת החגים, בתקופת משבר הקורונה, תחת הכותרת: ''אמאבא, אני רעב''. איך מצטרפים לקמפיין?

שחקן מכבי חיפה ונבחרת ישראל בכדורגל, עופרי ארד, יוצא השבוע בקמפיין גיוס תרומות למשפחות נזקקות, לקראת החגים, בתקופת משבר הקורונה, תחת הכותרת: "אמאבא, אני רעב".

הקמפיין נערך במסגרת פעילות עמותת שניר, העוזרת לילדים ולמשפחות במצוקה כלכלית. מטרת הקמפיין לעורר מודעות ולגייס כחצי מיליון שקלים לפחות עבור רכישת 1,000 סלי מזון לחג ובכך לסייע ולתמוך במשפחות נזקקות עם ילדים.

במסגרת הקמפיין שיעלה בשבוע הקרוב, מצטלם כוכב הכדורגל, עופרי ארד, עם מסכה על הפנים הנושאת את כותרת קמפיין הגיוס: אמאבא, אני רעב! הקמפיין  יכלול מעל ל-200 מובילי דעת קהל, סלבס, כוכבי ספורט ואנשי עסקים שיקבלו את המסכה, יצטלמו ויעלו לרשתות החברתיות.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 אמא, אבא, אני רעב. אם לומר את האמת, מעולם לא חשתי מחסור. תמיד חיכתה לי ארוחה חמה בבית והמקרר היה מפוצץ. מתחיל לאכול ולא מסיים מרוב שובע. לאחרונה, קיבלתי פרופורציות. לצערי, אני רואה מדי יום דברים לא פשוטים, אם זה ברחוב או במסדרונות בית החולים כשאני צמוד לאבא שלי. אם יש דבר שיכול לגרום לי לעצור הכל ולשבור לי את הלב, זו זעקה של ילד שאין לו מה לאכול ובתקופה האחרונה זה הגיע אליי לא פעם. משפחות שידם אינה משגת מבקשות ממני באופן ישיר או עקיף תמיכה כדי שהמקרר יהיה מלא עבור הילדים שלהן או עבור ההורים שלהן. בתקופה ההזויה שבה אנו נמצאים, תקופה שבה העולם קורס כלכלית והרבה אנשים מגיעים לפת לחם, אני חייב להתגייס ולהילחם, בדיוק כפי שאני עושה על הדשא. פניתי לעמותת "המלאכים של שניר" ויחד החלטנו שכל עוד זה תלוי בנו, משפחות וילדים כבר לא יהיו רעבים! יצרנו את קמפיין "אמאבא, אני רעב" ויחד איתכם נתגייס כולנו וניתן כמה שאנחנו יכולים, אם זה בכסף ואם זה בסלי מזון. אני פונה לכולם לשתף את הפוסט החשוב הזה - קהל העוקבים שלי, אוהדים, ספורטאים ועם ישראל כולו. בואו ניתן מעט כדי שלמשפחות האלו יהיה הרבה. לינק לתמיכה אצלי בסטורי ובביו #אמאבאאנירעב @snir_org @nirshmoul9 @stav_kakon @kabessa9 תודה לשותפים שלנו - רשת ויקטורי וחברת השליחויות DHL על ההתגייסות לקמפיין ולסתיו קקון על ייצור המסכות 

A post shared by Ofri Arad (@ofri_arad15) on


עופרי ארד מסר: "אם יש דבר שיכול לגרום לי לעצור הכל ולשבור לי את הלב, זו זעקה של ילד שאין לו מה לאכול ובתקופה האחרונה זה הגיע אליי לא פעם. משפחות שידם אינה משגת מבקשות ממני באופן ישיר או עקיף תמיכה כדי שהמקרר יהיה מלא עבור הילדים שלהן או עבור ההורים שלהן. פניתי לעמותת "המלאכים של שניר" ויחד החלטנו שכל עוד זה תלוי בנו, משפחות וילדים כבר לא יהיו רעבים!"

יו"ר עמותת שניר, ​ניר שמול, מסר: "אנו מודים אישית לעופרי ארד ולכל המלאכים של שניר, המפעילים מערך מתנדבים של כ-4000 אנשים בקבוצות ווטסאפ בארץ ובעולם. כמו כן מודים לברות dhl   ווקיטרו שתורמים ומסייעים לעמותה במהלך זה".

עמותת שניר היא עמותה ללא מטרות רווח אשר נוסדה בשנת 2010 ושמה לה למטרה לפעול לטובת קידום שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית. מייסדי העמותה הם ברובם אנשי עסקים  החולקים גורם מניע משותף והוא הרצון לתרומה, לעשייה חברתית וקהילתית, לצד פעילות עסקית.

נגישות