שחטאר ומנור סולומון עלו לחצי גמר הליגה האירופית''אין שום טעם לעסוק באם רציתי או לא רציתי להישאר''שוב בלי שער זכות: רק 0:0 לבית''ר י-ם מול הפועל ת''אחוזר לבירה: אדם אריאל חתם רשמית בהפועל ירושלים0:1 למכ' פ''ת על נתניה, רביעייה ליחזקאל מול בני יהודהסל: ''השחקנים לא יחתמו על נספח הקורונה בחוזיהם''מכבי חיפה דורשת מהפועל ת''א 50 אחוז מעסקת דגנידיווח: ''אלון תורג'מן יחתום לשנתיים בוויסלה קרקוב''רשמית: עוז בלייזר חתם לעונה אחת במכבי תל אביביורד לליגה א': ערן לוי חתם רשמית בהפועל מרמורק
התחפושת של איתן טיבי (אינסטגרם)

איתן טיבי השתמש ב-VAR, דני עמוס ''חזר בתשובה''

שני | | 11:00    מאת מערכת ישראל ספורט

למרות הקורונה, הספורטאים בארץ לא ויתרו על התחפושות. חן עזרא האסטרונאוט לבש סרבל כתום, אייל גולסה ואישתו כאדם וחווה ואיתי שכטר הפך ל''שוגר דדי''. גם שאר שחקני מכבי ת''א הצטרפו לחגיגה הפורימית

בטי האוס סלון & גרדן בתל אביב, נערכה אמש (ראשון) חגיגה ענקית כאשר שחקני אלופת המדינה, מכבי תל אביב, לצד בנות הזוג היפות, חגגו את חג הפורים במסיבה מטורפת. בנוסף אליהם, גם שחקני מכבי נתניה חגגו את פורים במסיבת קריוקי ואלו התחפושות הנבחרות.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פורים שמח!

A post shared by Eitan Tibi (@eitantibi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Purim 

A post shared by Dor Micha (@dormicha) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פגז על חלל 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummies in the house 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Purim  Number 3 is in the oven  #פנטומימאים #עודאחד

A post shared by Avi Rikan (@avirikan) on

 

A post shared by Dan Glazer (@dan_glazer) on

 

A post shared by Yonatan Cohen (@yonatancohen) on


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Purim  Number 3 is in the oven #פנטומימאים #עודאחד

A post shared by Avi Rikan (@avirikan) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummies in the house 

A post shared by Dan Glazer (@dan_glazer) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nice to meet you! I’m your SUGARDADDY

A post shared by Itay Shechter (@itayshechter) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פורים שמח 

A post shared by Hen Ezra (@hen_ezra.8) on

 

נגישות