דיווח: ''ברצלונה עשויה לשחק בישראל נגד יובנטוס''נחשף נאומו של ברק בכר בסן סירו: ''כל אירופה תדע''חלוץ סלטה ויגו ברח מהסגר - כדי לחגוג עם ארוסתודיווחים: ''פוגבה מתקרב לריאל, קבאני לאתלטיקו''חוגג הקדים את משכורות מרץ, הזרים יימכרו בקיץ?שחקני הפועל ב''ש ינסו להגיע להסכמות עם הנאמןסיכוי קטן שהרצוג יישאר, רוטנשטיינר יידרש לקצץבאיירן חוזרת להתאמן, 3 משחקני פיורנטינה החלימויניב קטן: ''מכבי חיפה כל עולמי, כאב של געגוע עמוק''אופ''א מכחישה את הדיווחים: ''לא קבענו שום דד-ליין''
ילדי 'שלוה' (צילום: ג'חוא- יוסף אבי יאיר אנגל)

הפועל ירושלים קיימה משחק הצדעה למען ילדי שלוה

שבת | | 23:30    מאת מערכת ישראל ספורט

הקבוצה מהבירה קיימה את משחק ההצדעה המסורתי למען ילדי שלוה, ילדים עם מוגבלויות, מול הפועל חולון בהיכל הפיס ארנה ירושלים -זאת כחלק מהפעילות המשותפת והקשר ההדוק לאורך כל השנה

הערב (שבת) קיימה קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים את משחק ההצדעה המסורתי למען ילדי שלוה, ילדים עם מוגבלויות, מול הפועל חולון במסגרת ליגת העל בכדורסל כחלק מהפעילות המשותפת והקשר ההדוק לאורך כל השנה, בהיכל הפיס ארנה ירושלים.

הדלקת הנרות החגיגית (צילום: ג'חוא- יוסף אבי יאיר אנגל)
משחק ההצעדה החגיגי נפתח בטקס הדלקת נרות במעמד ראש עיריית ירושלים משה לאון, יו"ר שלוה העולמי אבי סמואלס, איש העסקים רמי לוי והג'ודוקא האולימפי אורי ששון. 

שחקני הפועל ירושלים עלו לטקס הצגת השחקנים כשהם מלווים בילדי שלוה ובהפסקת המשחק נערך על הפרקט משחק ראווה בין ילדי ארגון שלוה לבין שחקני מחלקת הנוער של הפועל ירושלים הכוללת קליעות לסל וחלוקת תשורות.  

האירוע החגיגי היום (צילום: ג'חוא- יוסף אבי יאיר אנגל)
משחק ההוקרה נועל את חודש ההתרמה המיוחד של שלוה במסגרתו גויסו כספים למימון עשרות אלפי טיפולים לילדי שלוה. ניתן לתרום באפליקציית ביט עד סוף דצמבר או באתר שלוה בכל זמן ולסייע לארגון במימון טיפולים נוספים.

נגישות