שי ברדה: ''רצף המשחקים הזה יקבע לאן פנינו מועדות''הערעור של ברצלונה נדחה, מסי ייעדר גם מול אלצ'הבכר מתלבט: ''אצילי? הסגל הקיים הביא אותנו לפסגה''השחרור של תורג'מן לא הגיע, ייעדר מול הפועל ת''ארפואה: ''זה משחק חשוב על הכרטיס לפלייאוף העליון''אלישע לוי פוגש את בני יהודה: ''שמח שהליגה חוזרת''אטוולד: ''שכטר? שחקנים משתמשים בשם של נתניה''קלופ: ''חטפנו אגרוף בפנים, טיפשי לדבר על אליפות''מחפשים מאמן חדש: תומאס דולי בדרך לבני יהודה?דורסי: ''אני אצטרך להיות מוכן לכל הזדמנות שאקבל''
ילדי 'שלוה' (צילום: ג'חוא- יוסף אבי יאיר אנגל)

הפועל ירושלים קיימה משחק הצדעה למען ילדי שלוה

שבת | | 23:30    מאת מערכת ישראל ספורט

הקבוצה מהבירה קיימה את משחק ההצדעה המסורתי למען ילדי שלוה, ילדים עם מוגבלויות, מול הפועל חולון בהיכל הפיס ארנה ירושלים -זאת כחלק מהפעילות המשותפת והקשר ההדוק לאורך כל השנה

הערב (שבת) קיימה קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים את משחק ההצדעה המסורתי למען ילדי שלוה, ילדים עם מוגבלויות, מול הפועל חולון במסגרת ליגת העל בכדורסל כחלק מהפעילות המשותפת והקשר ההדוק לאורך כל השנה, בהיכל הפיס ארנה ירושלים.

הדלקת הנרות החגיגית (צילום: ג'חוא- יוסף אבי יאיר אנגל)
משחק ההצעדה החגיגי נפתח בטקס הדלקת נרות במעמד ראש עיריית ירושלים משה לאון, יו"ר שלוה העולמי אבי סמואלס, איש העסקים רמי לוי והג'ודוקא האולימפי אורי ששון. 

שחקני הפועל ירושלים עלו לטקס הצגת השחקנים כשהם מלווים בילדי שלוה ובהפסקת המשחק נערך על הפרקט משחק ראווה בין ילדי ארגון שלוה לבין שחקני מחלקת הנוער של הפועל ירושלים הכוללת קליעות לסל וחלוקת תשורות.  

האירוע החגיגי היום (צילום: ג'חוא- יוסף אבי יאיר אנגל)
משחק ההוקרה נועל את חודש ההתרמה המיוחד של שלוה במסגרתו גויסו כספים למימון עשרות אלפי טיפולים לילדי שלוה. ניתן לתרום באפליקציית ביט עד סוף דצמבר או באתר שלוה בכל זמן ולסייע לארגון במימון טיפולים נוספים.

נגישות