בית''ר הביסה 0:4 את נס ציונה, עידן ורד כבש ובישלדיווח: צ'יקו אופואדו מבוקש בפאוק סלוניקי ובלודוגורץז'ואאו פליקס נפצע במהלך אימון, בספק לחידוש הליגהקשה בהכנה, קל בליגה? 0:1 להפועל ב''ש על הפועל ר''גברתומאו: ''אף קבוצה לא חושבת לעזוב את היורוליג''שמעון מזרחי על ביטול היורוליג: ''יום עצוב מבחינתנו''ליגה לאומית: הנהלת האיגוד אישרה את סיום העונהאכזבה במכבי ת''א: ''נלחמנו, חידשנו את ההרתעה''דיווח: זלאטן נפצע בצורה קשה, ייעדר לתקופה ארוכה?עכשיו זה כבר רשמי: עונת 2019/20 ביורוליג בוטלה
טובי ועתליה שמלצר, קרינה גרופר גרודינסקי ומאור בנימיני (צלמונלה)

חוגגים חמש שנים להיכל קבוצת שלמה בתל אביב

רביעי | | 16:00    מאת מערכת ישראל ספורט

האולם בדרייב אין שמשמש בין היתר את הפועל ת''א בכדורסל ובו התקיימו גם אירועים רבים אחרים, חוגג חמש שנים. מנכ''ל היכלי הספורט: ''הפך לאייקון משמעותי בעיר שמלא באירועים משמעותיים מסוגם בארץ''

לרגל חמש שנים לחנוכת היכל קבוצת שלמה בתל אביב- יפו, התכנסו אתמול להרמת כוסית חגיגית הנהלת היכלי הספורט, עו״ד ליאור שפירא יושב ראש מועצת העיר תל אביב יפו ומחזיק תיק הספורט, נציגי קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב, נציגי משפחת שמלצר נותני החסות להיכל, ונציגי רשות הספורט של העיריה.

חוגגים חמש שנים (צלמונלה)
לדברי מאור בנימיני, מנכ"ל היכלי הספורט: "בימי החנוכה הללו אנחנו מציינים חמש שנים לחנוכת היכל קבוצת שלמה. ב-5 השנים הללו הפך ההיכל להיות אייקון משמעותי בעיר שמלא באירועים משמעותיים מסוגם בארץ- משחקי כדורסל מרתקים, אליפויות בינלאומיות בספורט, הופעות מוזיקה ובידור ועוד ועוד. על זה נאמר: וזו רק ההתחלה".

עו"ד ליאור שפירא, מחזיק תיק הספורט בעיריה: "ברכות להיכל ולעוסקים במלאכה בהיכלי הספורט, העיר תל אביב יפו תמשיך לבנות ולתחזק מתקנים מתקדמים לקידום, עידוד וחיזוק תרבות הספורט בעיר. במקביל היא תשמור על המוניטין שלה כ'עיר ללא הפסקה' במופעי בידור ומוזיקה".

נגישות