ארון שוינפלד: ''התקופה במכבי ת''א הייתה השיא שלי''בית''ר הביסה 0:4 את נס ציונה, עידן ורד כבש ובישלדיווח: צ'יקו אופואדו מבוקש בפאוק סלוניקי ובלודוגורץז'ואאו פליקס נפצע במהלך אימון, בספק לחידוש הליגהקשה בהכנה, קל בליגה? 0:1 להפועל ב''ש על הפועל ר''גברתומאו: ''אף קבוצה לא חושבת לעזוב את היורוליג''שמעון מזרחי על ביטול היורוליג: ''יום עצוב מבחינתנו''ליגה לאומית: הנהלת האיגוד אישרה את סיום העונהאכזבה במכבי ת''א: ''נלחמנו, חידשנו את ההרתעה''דיווח: זלאטן נפצע בצורה קשה, ייעדר לתקופה ארוכה?
יאניס ספרופולוס, הרב שלמה גלויברמן, שמעון מזרחי (אלעד גוטמן, יח''צ)

מכבי ת''א פתחו את חג החנוכה עם בכירי קפה גרג

שני | | 14:00    מאת מערכת ישראל ספורט

בכירי רשת קפה גרג, עו''ד שמעון מזרחי ושחקני מכבי ת''א בכדורסל הדליקו נר ראשון של חנוכה וחשפו לראשונה את 'היכל התהילה' מחוץ למנורה מבטחים. האירוע נערך בסניף הדגל של הקשת בדיזנגוף סנטר

בכירי קפה גרג, בראשם יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי - מבעלי הרשת, עו"ד שמעון מזרחי והנהלת ושחקני מכבי תל אביב בכדורסל, חגגו אמש (ראשון) הדלקת נר ראשון של חג חנוכה וחשיפת היכל התהילה מחוץ להיכל מנורה מבטחים בתל אביב. האירוע נערך בסניף הדגל של קפה גרג,  בקניון דיזינגוף סנטר, שקושט בסממני החג ובצבע הצהוב.  

הרב שלמה גלויברמן, יאיר מלכה ושמעון מזרחי (אלעד גוטמן, יח''צ)
את יריית הפתיחה לחגיגות החנוכה פתחו כוכבי מכבי תל אביב בארוחת חג שנערכה ע"י השף הראשי של גרג אלעד אמסלם, שחשף בפניהם את התפריט החדש. בקינוח: מגוון טעמים של סופגניות בגדלים שונים – כולל סופגנייה מעוצבת בצבעי מכבי תל אביב. יאיר מלכה, מנכ"ל קפה גרג, פתח את האירוע ואמר: "מה יותר סימלי מלהדליק נר ראשון של חנוכה עם  "המכבים" כוכבי קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב, שמביאה לנו הרבה כבוד". עו"ד שמעון מזרחי התכבד להדליק את הנר הראשון ואמר: "אני מברך את כל עם ישראל ואת שחקני מכבי תל אביב על הניסים ועל הנפלאות".  

מימין יאיר מלכה, דני אבדיה, עומרי כספי, ניר אדרי (אלעד גוטמן, יח''צ)
דורון ג'מצ'י אמר: "לראשונה בתולדות מכבי תל אביב הוחלט להוציא מחוץ לגבולות היכל מנורה מבטחים את 'היכל התהילה' של המועדון ולהנגישו לקהל הרחב. במתחם יוצבו עשרות פריטים היסטוריים וסנטימנטליים, בהם שישה גביעי אירופה, מזכרות מהניצחונות המפורסמים, חולצות שחקנים ופריטים אישיים של כוכבי מכבי. האוהדים יוזמנו להצטלם עם גביע אירופה, להתחרות בקליעה לסל מול שחקני מכבי ועוד".  

ניר אדרי, סקוטי ווילבקין, יאיר מלכה ויאניס ספרופולוס (אלעד גוטמן, יח''צ)
טקס הדלקת הנרות נערך ע"י הרב שלמה גלוייברמן ומיד לאחר מכן נערכה  "תחרות סלים", שהסתיימה ב-2:3 לטובת כוכבי מכבי תל אביב כמובן, שניצחו את הנהלת גרג. רגע לפני שפנו ללכת, בירך יאיר ואמר: "מי ייתן והשנה יתגשמו כל הניסים והנפלאות".

נגישות