מכבי חיפה התאוששה עם 0:2 על בית''ר י-ם השוקעתמשחק שישי ללא ניצחון: רק 2:2 לב''ש מול הפועל חיפהקטש: ''לא חלמנו שנעשה את זה בצורה כזאת חלקה''בפעם ה-14 ברציפות: נבחרת ישראל עלתה ליורובאסקטלמרות הביקורות: לב יאמן את גרמניה גם ביורו 2021סגל תקף את השופט בן אברהם, קרע ברצועה לאשכנזיהפועל ב''ש: ''המטרה המרכזית - לחזור לנצח בליגה''ועדת האיתור נפגשה עם רוטנשטיינר, החלטה בקרובלחץ גדול בחיפה: ''רק ניצחון יחזיר את השקט והביטחון''לאחר המשחק הסוער: נתניה ועירוני ק''ש יעמדו לדין
ערן זהבי עם שייע פייגנביום (אסף לוי, יח''צ)

ערן זהבי היה אורח הפרלמנט של ספורט 1 ב-BBB

שני | | 10:00    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב נבחרת ישראל ניצל את סיום העונה בליגה הסינית לביקור מולדת. זהבי השתתף בפאנל של התכנית והתארח בסניף של רשת ההמבורגרים. גם שייע פייגנבוים וג'ימי טורק נכחו

אורח מיוחד הצטרף השבוע לצוות מנחי התכנית הפרלמנט המשודרת מידי יום שישי בערוץ ספורט 1, כוכב נבחרת ישראל ערן זהבי.

זהבי הגיע לצילומי התכנית אשר התקיימו במסעדת BBB בראשון לציון וסיפר לחברי הפרלמנט הקבועים, אושיות הכדורגל שייע פייגנבאום, ג'ימי טורק ומוטי חביב שהוא נמצא כרגע בחופשת מולדת לכבוד תחילת השנה האזרחית והגיע במיוחד מגואנגג'ואו שבסין, שם הוא משחק ועושה חיל בקבוצה המקומית.

מימין ג'ימי טורק, ערן זהבי ומוטי חביב (אסף לוי, יח''צ)
זהבי סיפר לחברים על החיים הטובים בסין, על השהייה שם עם משפחתו ועל כך שהוא מתגעגע לפרלמנט ולחברים הטובים מישראל. חברי הפרלמנט ניסו להתקיל את זהבי ולשאלתם איך אומרים בסינית המבורגר, ענה: "BBB".

התכנית הפרלמנט משודרת מידי יום שישי בשעה 17:00 בספורט 1 מבית צ'רלטון וכוללת פאנל של עיתונאי ספורט מובילים, כוכבי כדורגל אגדיים ואושיות ספורט הניפגשים כל פעם במסעדה אחרת של רשת מסעדות ההמבורגרים BBB.

נגישות