בזכות הילדים: דורטמונד חזרה מפיגור ל-1:3 בפרייבורגלראשונה מאז 2005: מסי לא במועמדים ל''כדור הזהב''חבל: נבחרת השליחים מיקס של ישראל נפסלה בגמרשריפה פרצה בחדר החשמל באצטדיון טדי, אין נפגעיםמכבי נתניה הודיעה על מעבר קארצב לדינמו מוסקבהללא אבדיה: נבחרת ישראל ניצחה 96:104 את גאורגיהנבחרת הנוער בכדוריד העפילה לגמר אליפות אירופהזאק הנקינס נחת בישראל: ''באתי בכדי לזכות בתארים''אליפות אירופה: נבחרת הקדטים דרסה 55:81 את הולנדפורסמה רשימת המועמדים לפרס שחקן השנה של אופ''א
מנכ''ל הפועל חיפה, אורן שטרלינג (האתר רשמי)

הפועל חיפה בקהילה: שת''פ מרגש עם עמותת אתגרים

חמישי | | 11:00    מאת מערכת ישראל ספורט

המועדון האדום מהכרמל סיכם על שיתוף פעולה שיבוא לידי ביטוי בפעילויות משותפות. בין היתר יתקיימו לפני משחקי הבית טקסים בהם נציג כל פעם ספורטאי אחר בעל צרכים שיעלה למגרש עם השחקנים

הפועל חיפה הודיעה היום (חמישי) על פעילות נוספת של המועדון למען הקהילה והפעם עם עמותת אתגרים שפועלת להעצמת אנשים בעלי מוגבלות באמצעות ספורט אתגרי. בפגישה שנערכה השבוע בין מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג לנציג העמותה, יוסי ארדיטי, מנהל ומאמן קבוצת הריצה של אתגרים עכו, סוכם על שיתוף פעולה שיבוא לידי ביטוי בפעילויות משותפות.
 


עוד נמסר מהפועל חיפה: "בין היתר נקיים לפני משחקי הבית טקסים בהם נציג כל פעם ספורטאי אחר בעל צרכים שיעלה למגרש עם השחקנים. מועדון הפועל חיפה מאמץ עמותות, קבוצות ובתי ספר רבים מהאזור במסגרת פעילותו העניפה למען הקהילה דוגמת: פנימיית אהבה בקרית ביאליק, אקולוגיה לקהילה מוגנת המעסיקה 80 אנשים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים, מגדלור-המרכז לשיקום ליקויי ראייה, עמותת אנוש המטפלת בפגועי נפש ועוד. מצורפות תמונות מחלק מהפעילוית".

עמותת אתגרים נוסדה בשנת 1995 ע"י נכי צה"ל ואנשי שיקום במטרה להעצים ולשלב חברתית אנשים עם מוגבלות באמצעות ספורט אתגרי בטבע. יעילות פעילותה של אתגרים נחקרה והוכחה ככלי להעצמה אישית, לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי והרחבת היכולות בכל תחומי החיים. פעילות אתגרים פתוחה לכלל ציבור האנשים עם מוגבלות פיזית, קוגניטיבית, תקשורתית, נפשית וחושית ולכל הגילאים. עמותת אתגרים פועלת בכל רחבי הארץ, כולל בערים הגדולות ובישובים המרוחקים. מידי שנה לוקחים חלק בפעילות העמותה כ- 5,000 ילדים ובני נוער וכ- 1,000 בוגרים בסיוע של כ- 1000 מתנדבים.

נגישות