אנסטסיה גורבנקו עלתה לחצי גמר במקצה ל-50 מטר גבבשל החוב למרקו יאנקוביץ': סגל חסר לבית''ר ירושליםבזכות הילדים: דורטמונד חזרה מפיגור ל-1:3 בפרייבורגלראשונה מאז 2005: מסי לא במועמדים ל''כדור הזהב''חבל: נבחרת השליחים מיקס של ישראל נפסלה בגמרשריפה פרצה בחדר החשמל באצטדיון טדי, אין נפגעיםמכבי נתניה הודיעה על מעבר קארצב לדינמו מוסקבהללא אבדיה: נבחרת ישראל ניצחה 96:104 את גאורגיהנבחרת הנוער בכדוריד העפילה לגמר אליפות אירופהזאק הנקינס נחת בישראל: ''באתי בכדי לזכות בתארים''
המפגש אתמול (האתר הרשמי)

שחקני נתניה במפגש עם חברי עמותת ''אחים לחיים''

רביעי | | 11:30    מאת מערכת ישראל ספורט

הקפטן אלמוג כהן, ויקי כחלון, סתיו פיניש ושחקנים נוספים - יחד עם מאמן הקבוצה הבוגרת סלובודן דראפיץ' - נפגשו עם העמותה שתפקידה לסייע ולתמוך בלוחמי צה''ל אשר נפצעו והקריבו מגופם ונפשם

אמש התקיים מפגש בין קבוצת הקטרגל של עמותת "אחים לחיים" לבין שחקני הקבוצה הבוגרת, הקפטן אלמוג כהן, ויקי כחלון, סתיו פיניש, דולב אזולאי, משה מולה, עומרי גנדלמן, רוי קורין ומאמן הקבוצה הבוגרת סלובודאן דראפיץ׳.
 
עמותת "אחים לחיים" חרטה על דגלה משימה אחת: לסייע ולתמוך בלוחמי צה"ל אשר נפצעו והקריבו מגופם ונפשם, מתוך שליחות, להגנת תושבי ישראל והעם היהודי. השיתוף והתמיכה הם המנוע של "אחים לחיים". החדשים והוותיקים, בין אם נפצעו בגוף או בנפש, שואבים כוחות מחודשים אחד מהשני להמשיך בחיים נורמליים, מלאי שאיפות וחלומות, ולנצח את הייאוש בכל יום מחדש.

מיזם הקטרגל הוקם לפני כעשור על ידי ניר שלום ואת הקבוצה מאמן גלעד יעיש הנתנייתי כבר מעל לשבע שנים. במפגש נכח רזיאל אמיר, אוהד הקבוצה אשר נפצע במבצע "עמוד ענן" לפני כחמש שנים, רזיאל סגר מעגל ופגש את ויקי כחלון שהיה הראשון לבקרו בבית החולים לאחר הפציעה. מועדון הכדורגל מכבי נתניה מחבק את עמותת ״אחים לחיים״ ומתחילת העונה אנו מארחים בכל משחקי הבית את עמיתי העמותה.

הכירות את פעילות העמותה: 


הקפטן אלמוג כהן: "באנו לחזק ויצאנו מחוזקים. מפגש שכזה, עם אנשים שכאלו רק גורמים לי להיות גאה יותר במדינה שלי, באנשים שהקריבו את עצמם למען המדינה שלנו. כל סיפור וסיפור הוא מעורר השראה ומדגיש עד כמה עם ישראל הוא מיוחד".

סתיו פיניש הוסיף: "לאחר המפגש עם עמותת 'אחים לחיים' אתה מבין שלפעמים הקשיים בעולם הכדורגל מתגמדים לעומת הדברים שהאנשים האלו עברו במלחמות ישראל כדי להגן על המדינה שלנו, ללא ספק המפגש הזה היה מעצים וחשוב להעביר את המורשת הזו לאהבת הארץ לדורות הבאים".

נגישות