ענבר: נלמד ונתקן טעויות תוך מתן גיבוי מוחלט לשופטיםשלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקי
ליאו מסי עם סילבן אדמס (באדיבות נבחרת ארגנטינה)

מרגש: ליאו מסי פגש את ילדי פרויקט הצל ליבו של ילד

ראשון | | 22:50    מאת מערכת ישראל ספורט

סילבן אדמס העומד מאחורי הפרויקט במסגרתו מגיעים לישראל ילדים מכל העולם ובראשם ילדים מאפריקה לניתוחי לב מצילי חיים בביה''ח וולפסון, הביא משלחת ילדים מטנזניה, סנגל וזנזיבר למפגש עם כוכב הענק

הלב יוצא אל אפריקה: הערב (ראשון) הביא איש העסקים והפילנתרופ הקנדי-ישראלי סילבן אדמס העומד מאחורי פרויקט "הצל ליבו של ילד" משלחת ילדים מטנזניה, סנגל וזנזיבר למפגש מרגש עם כוכב הענק ליונל מסי ושאר כוכבי נבחרת ארגנטינה. 

(צילום באדיבות נבחרת ארגנטינה)
כוכבי הנבחרת שהגיעו אל מלון הילטון לאחר טיסה ממושכת מערב הסעודית, אכלו את ארוחת הערב בחדר האוכל ועצרו את הארוחה כדי לקבל סקירה על הפרויקט שבמסגרתו מגיעים לישראל ילדים מכל העולם ובראשם ילדי מדינות  אפריקה לניתוחי לב מצילי חיים בבית החולים וולפסון. הכוכבים מחאו כפיים סוערות ופגשו את הילדים המרגשים והאמיצים. 

הילדים קיבלו חולצות וכדורים של נבחרת ארגנטינה עליהם חתמו הכוכבים הגדולים.   סילבן אדמס, ציין: "העם היהודי פועל להצלת נפשות בכל העולם. אני גאה להוביל יחד עם הרופאים הטובים ביותר בישראל את הפרויקט יוצא הדופן הזה של ניתוחי לב מצילי חיים".

נגישות