גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
מיקי ובן שהר יעקב ומאור בוגזלו באירוע ג'ילט (צילום: שוקה כהן, יח''צ)

היפים והחלקים: אירוע ההשקה החגיגי של ג'ילט

שני | | 15:00    מאת מערכת ישראל ספורט

חברת ג'ילט קיימה אירוע חגיגי לרגל השקת סכיני הגילוח החדשים של ג'ילט - Gillette Fusion5, במסגרתו התקיימה פרמיירה חגיגית בסינמה סיטי גלילות לסרט ''PELE''. גם מאור בוזגלו (ויעקב) וכן בן שהר הגיעו לאירוע

חברת ג'ילט קיימה אירוע חגיגי לרגל השקת סכיני הגילוח החדשים של ג'ילט -  Gillette Fusion5, במסגרתו התקיימה פרמיירה חגיגית בסינמה סיטי גלילות לסרט PELE .

שלום מיכאלשווילי, ציון ברוך, מאור בוזגלו ובן שהר (שוקה כהן, יח''צ)
אופיר גוטמן, מנכ"ל פרוקטר&גמבל ישראל, ביקר בפאנל מיוחד שנערך במקום בנושא "הדרך להצלחה". הפאנל, בהנחייתו של יורם ארבל עם כוכבי הכודרגל מהעבר: מוט'לה שפיגלר, יוסי אבוקסיס, אלון חזן ומשה סיני, דן במושג המוכר ביותר בהקשר הספורט: הצלחה וניסה להבין לעומק מה עומד מאחוריי ההצלחה של הכוכבים הגדולים בעולם וכמובן של חבריי לפאנל ומה למעשה גורם לנו לעמוד כל בוקר מחדש מול המראה ולומר: "גם היום אני הולך להיות הכי טוב שאני יכול".

אלון חזן, משה סיני, מוטל'ה שפיגלר, אופיר גוטמן, יורם ארבל ויוסי אבוקסיס (צילום: אביב חופי, יח''צ)
לאחר הפאנל, התקיימה קבלת פנים חגיגית בהשתתפות הנהלת פרוקטר&גמבל ישראל בראשות המנכ"ל אופיר גוטמן, עם מאור בוזגלו ואביו כדורגלן העבר יעקב בוזגלו, בן שהר ואביו מיקי, אדריאנו חאובל ואביו כדורגלן העבר סרג'יו חאובל  ועוד סלבס בניהם: רן דנקר, ציון ברוך ואביו חיים, שלום מיכאלשווילי ואביו משה, רותם כהן ואביו מיכאל, אנחל בונני ואחיו דניאל, דין מירושניקוב - כולם הגיעו לאירוע מיד לאחר גילוח עם הסכין החדש של ג'ילט Gillette Fusion5 בעל 5 להבים נוגדי חיכוך  המעניקים גילוח נעים ומדויק שכמעט ואינו מורגש.

קובי בלדב ומוטל'ה שפיגלר (צילום: שוקה כהן, יח''צ)
בן שהר סיפר שלאחר הניצחון הגדול על בית"ר ירושלים במוצ"ש הוא חגג עד אור הבוקר במועדון הג'ימי בתל אביב. הוא הלך לישון בשעה 5 לפנות בוקר וכבר בשעה  08:00 בבוקר התעורר, הוא לא הצליח לישון מרוב התרגשות. בבוקר הוא טייל בנמל תל אביב עם בתו וחגג יומולדת לחבר וכשחזר אחר הצהריים התגלח עם הסכין החדש ב- 2 דקות מהירות ומדוייקות ואז רץ לאסוף את אבא שלו מיקי ממודיעין הישר לאירוע. עוד סיפר בן, שהוא ואבא שלו מיקי מאוד דומים ושבעבר גרו יחד בלונדון וראו "נמלטים" לאורך כל הלילה....

יעקב ומאור בוזגלו (צילום: שוקה כהן, יח''צ)
מאור בוזגלו סיפר: "אני דומה לאבא, יש לו גן חזק, גם הילדים שלי דומים לו". האבא יעקב הימר: "אני שם מה שאתה רוצה שגם הנכד כדורגלן, הוא כל הזמן עם הכדור". מאור סיפר שלא התגלח מכיתה ו' והאבא הוסיף שזה מזכיר לו שמאור ילד. אדריאנו חאובל סיפר שאביו סרג'יו לקח אותו בגיל שנתיים לפרסומת לסבון ועכשיו זה סגירת מעגל. האבא סרג'יו סיפר על אדריאנו - הוא ילד רגיש עם האחים שלו, הוא הבכור, תמיד דואג לכולם.

נגישות