חי מליגת העל: הפועל חולון - מכבי ת''א 39:39 (רבע 2)שוב בארץ: מיץ' גולדהאר נכח באימון מכבי ת''אגפן פרימו: ''לא מעכלת'', פליקר: ''הקהל דרבן אותי''אליפות אירופה בג'ודו: ארד לגפן פרימו וטל פליקרהשופטים מחדשים את העיצומים נגד ההתאחדותבן ביטון בטוח: ''זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה''ההתאחדות השבדית: ''זלאטן מחוץ לסגל למונדיאל''פרד רוטן: ''האם אשאר במכבי חיפה? הכיוון חיובי''שבוע לסיום העונה: בית''ר ירושלים חגגה אליפותאכזבה בירושלים: הביקור החטוף של רונאלדיניו
ליאו מסי והמשפחה (אינסטגרם)

ספורטאי ישראל והעולם חוגגים את השנה החדשה

שני | | 10:00    מאת מערכת ישראל ספורט

שנת 2017 הגיעה לסיומה אמש (ראשון) והבוקר קיבלנו בברכה את שנת 2018. לצד הכוכבים בעולם (רונאלדו, מסי והנשיקה של סרג'י וקורל), גם בארץ חגגו את השנה האזרחית. שתהיה שנה טובה!

כך חגגו ספורטאי ישראל והעולם את השנה האזרחית החדשה. ברוכים הבאים, 2018!

מאור בוזגלו חוגג עם המשפחה (אינסטגרם)
ערן ושי זהבי (אינסטגרם)

ליאו מסי:
 

 

FELIZ 2018 !!

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on


כריסטיאנו רונאלדו:
 

 

Parabéns mãe!!

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on


ג'רארד פיקה:
 

 

Happy 2018!

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique) on


ניימאר:

 

2017

A post shared by Nj neymarjr (@neymarjr) on


הארי קיין:
 

 

2017 has been good to me. Bring on 2018! #Hattrickballs #Goldenboot #HappyNewYear

A post shared by Harry Kane (@harrykane) on


מרקו אסנסיו:
 


רוברט לבנדובסקי:
 

 

Happy New Year! @annalewandowskahpba

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on


משפחת הזאר:
 


תומאס מולר:
 

 

Happy New Year #2018 #esmuellert #silvester #newyear

A post shared by Thomas Müller (@esmuellert) on


ניקיטה רוקאביציה:
 

 

Wishing everyone a happy new year. All the best

A post shared by Nikita Rukavytsya (@nikita_rukavytsya13) on


עומרי אלטמן:
 

 

Happy new year

A post shared by Omri Altman (@omrialtman) on


פרדראג ראיקוביץ':
 

 

Happy New Year to all,wish u a lot healthiness and happiest

A post shared by Predrag Rajkovic (@rajkovicpredrag) on


מיקי סירושטיין:
 

 

Happy new year 2018 #novigod

A post shared by mikisero (@mikisero) on


מיחאי קורהוט:
 

 

Boldog Új Évet Kívánunk mindenkinek!!! We wish Happy New Year to everyone!!!

A post shared by Korhut Mihály (@korhutmisi) on


ממפיס דפאי:
 

 

Happy New Year from me and mine to you and yours!

A post shared by Memphis Depay (@memphisdepay) on


אנחל די מריה:
 

 

Feliz año nuevo. 2018 

A post shared by Ángel Di María (@angeldimariajm) on


מאורו איקרדי:
 

 

Feliz Año 2018 #happynewyear #love #me #2018 #newyear

A post shared by Mauro Icardi (@mauroicardi) on


קיליאן אמבאפה:
 


פיליפה קוטיניו:
 

 

Happy New Year! #GRATIDÃO2017 #VEM2018

A post shared by Philippe Coutinho (@phil.coutinho) on


אוראל דגני:
 


ססק פברגאס: 
 


יוסיין בולט:
 

 

Thanks for all your support in 2017. Happy New Year 2018 #2017bestnine

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on


שתהיה שנת 2018 מוצלחת!

נגישות